• Slider 693
  • Slider 708
  • Slider 706
  • Slider 703
  • Slider 697
  • Slider 707
  • Slider 648

Stanisław Lem - konkurs rozstrzygnięty

Protokół
z  posiedzenia Jury Konkursu na słuchowisko Stanisław Lem – posłuchajmy „Cyberiady”, przeprowadzonego w Centrum Kulturalnym w Przemyślu w dniu 12 czerwca 2021 roku

 

Jury w składzie:

- Krystyna Juźwińska
- Inka Kamińska
- Piotr Bałajan

po wysłuchaniu nadesłanych prac konkursowych postanowiło przyznać:

I nagrodę, wraz z nagrodą rzeczową, dla Dariusza Borucha z Lublina za słuchowisko „En do Entej” na podstawie opowiadania „Jak ocalał świat” z cyklu opowiadań „Cyberiada” S. Lema.

II nagrodę, wraz z nagrodą rzeczową, dla Grzegorza Szlangi z Chojnic za słuchowisko „Wyprawa czwarta…” na podstawie tegoż opowiadania z cyklu „Cyberiada” S. Lema.

Nagrody ufundowało Centrum Kulturalne w Przemyślu.

Jury stwierdza zadowalający poziom nadesłanych prac konkursowych i dziękuje twórcom słuchowisk.

 

 

 

 

 

Protokół
z posiedzenia Komisji artystycznej
Konkursu plastycznego Stanisław Lem – dzieła literackie inspiracją w sztuce
z dnia 12 czerwca 2021 r. w Centrum Kulturalnym w Przemyślu

 

Komisja artystyczna w składzie:

- Sylwia Grygier
- dr Helena Piaskowska
- Halina Paszkowska

po obejrzeniu prac plastycznych, nadesłanych na konkurs postanowiła przyznać:

I NAGRODA ex aequo
- Łukasz Piaskowski z Przemyśla
- Michał Graczyk z Nysy

II NAGRODA
- Dominika Sikora z Gorzowa Śląskiego

III NAGRODA ex aequo
- Sabina Kalinowska z Przemyśla
- Zuzanna Wypchło z Przemyśla

WYRÓŻNIENIE
- Paweł Czajkowski z Warszawy

Nagrody ufundowało Centrum Kulturalne w Przemyślu.

Komisja jednocześnie stwierdza wysoki poziom nadesłanych prac plastycznych.

 

  • I NAGRODA ex aequo - Łukasz Piaskowski z Przemyśla

    I NAGRODA ex aequo - Łukasz Piaskowski z Przemyśla

  • I NAGRODA ex aequo - Michał Graczyk z Nysy

    I NAGRODA ex aequo - Michał Graczyk z Nysy

  • II NAGRODA - Dominika Sikora z Gorzowa Śląskiego

    II NAGRODA - Dominika Sikora z Gorzowa Śląskiego

  • III NAGRODA ex aequo - Sabina Kalinowska z Przemyśla

    III NAGRODA ex aequo - Sabina Kalinowska z Przemyśla

  • III NAGRODA ex aequo - Zuzanna Wypchło z Centrum Kulturalnego w Przemyślu

    III NAGRODA ex aequo - Zuzanna Wypchło z Centrum Kulturalnego w Przemyślu

  • WYRÓŻNIENIE - Paweł Czajkowski z Warszawy

    WYRÓŻNIENIE - Paweł Czajkowski z Warszawy

  • Biesiada TeatralnaOgólnopolski Festiwal Kapel Folkloru MiejskiegoKarpackie Biennale Grafiki Dzieci i MłodzieżyJazz bez

  • Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Copyright © 2021 Centrum Kulturalne w Przemyślu | Wszelkie prawa zastrzeżone