• Slider 717
  • Slider 720
  • Slider 719
  • Slider 707
  • Slider 711
  • Slider 706
  • Slider 712
  • Slider 648
  • Slider 718

Rozstrzygnięto konkurs na bożonarodzeniowe ozdoby

15 grudnia rozstrzygnięto XIII Konkurs Plastyczny BOŻONARODZENIOWE OZDOBY. Na scenie  Centrum Kulturalnego  w Przemyślu  uroczyście wręczono nagrody i wyróżnienia jego laureatom.  Piękne prace wykonane przez dzieci i młodzież w wieku od 6 do 16 lat można obejrzeć na wystawie pokonkursowej do 6 stycznia w Galerii 12.

 

Protokół z posiedzenia jury Konkursu Plastycznego BOŻONARODZENIOWE OZDOBY

10 grudnia 2019 r.,  Centrum Kulturalne w Przemyślu

 

Komisja w składzie:

Marzena Stęc
Halina Paszkowska
Andrzej Opak

po obejrzeniu 236 prac nadesłanych na konkurs postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia

 

 Kat. I 6-9 lat

PRACE PLASTYCZNE

NAGRODY:

- Mariusz Czyżowski - Pracownia Plastyczna MDK/Borelowskiego

- Kacper Wielgosz – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orłach

- Julia Łaba – Warsztaty CK

 - Miłosz Rusin - Pracownia Plastyczna MDK/Borelowskiego

- Gabriel Głowacz  - SP nr 4 w Przemyślu/ Świetlica szkolna

- Jakub Maciuła  - SP nr 1 w Przeworsku

- Antonina Jakubczak – Warsztaty CK

- Lena Bober – Warsztaty CK

- Joanna Serafin - Pracownia Plastyczna MDK/Borelowskiego

- Kira Berdnikova - Pracownia Plastyczna MDK/Borelowskiego

 

PRACA PRZESTRZENNA – BOMBKA

NAGRODY:

- Bartosz Hajduk – ZSZ w Birczy

- Antonina Cichocka – SP nr 4 w Przemyślu

- Maria Kędzierska – SP nr 1 w Przemyślu

- Julia Składoń – SP w Hureczku

- Jaś Manowiec – SP w Tryńczy

- Cyprian Patrzyk – SP w Borku Starym

- Aleksander Chomik –Zawiliński – SP nr 4 w Przemyślu

- Paulina Dańczak – Przedszkole nr 12 w Przemyślu

- Wiktoria Nowicka – SP w Borku Starym

 

WYRÓŻNIENIA:

- Milena Ciż – SP nr 17 w Przemyślu

- Zuzanna Stelmarczyk – SP nr 4 w Przemyślu

- Julia Pieczko – SP 11 w Przemyślu

- Aleksandra Hess – ZS w Pogwizdowie Nowym

- Wojciech Stasicki – SP w Buszkowicach

- Martyna Pasieka – SP 11 w Przemyślu

- Justyna Pijanowska – SP nr 11 w Przemyślu

- Lena Kaczmarz – ZS w Birczy

- Kornelia Magoń – SP Żurawiczki

 

Kat. II 10- 12

PRACE PLASTYCZNE

NAGRODY

- Julia Kaczmar- SP nr 15 w Przemyślu

- Maja Chamik  - SP w Kalnikowie

- Zofia Zybińska - Warsztaty CK

- Sara Manowiec - SP w Tryńczy

- Lena Kowalik  - Warsztaty CK

- Kacper Mazur - SP nr 15 w Przemyślu

 

WYRÓŻNIENIA:

- Anastazja Szych – SP nr 17 w Przemyślu

- Emilia Nowak – Warsztaty CK

-Julia Król – SP nr 15 w Przemyślu

- Natalia Martyńska – Warsztaty CK

 

PRACA PRZESTRZENNA - BOMBKA

NAGRODY:

- Karolina Fudała – SP nr 15 w Przemyślu

- Julia Potrebka – SP nr 17 w Przemyślu

- Greta Homa – SP w Rokietnicy

- Wiktor Puchyr – SP nr 11 w Przemyślu

- Paweł Kozłowski – SP w Rączynie

- Oliwia Harłacz – SP w Leszczawie Dolnej

 

  Kat. III 13-16 lat

PRACE PLASTYCZNE

NAGRODY:

- Agnieszka Kamińska – SP nr 7, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Przemyślu

- Norbert Szal - SP nr 7, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Przemyślu

- Sebastian Burdziak - SP nr 7, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Przemyślu

- Karolina Płaziak – Warsztaty CK

 

PRACA PRZESTRZENNA – BOMBKA

NAGRODA:

- Alicja Manowiec – SP w Tryńczy

 

WYRÓŻNIENIA:

- Oliwia Wolska – SP w Krzywczy

- Oliwia Pridka - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Przemyślu

 

Nagrody zostały ufundowane przez Centrum Kulturalne w Przemyślu i Starostwo Powiatowe w Przemyślu.

 

Zobacz fotorelację z wydarzenia

 

fot. Łukasz Kisielica

  • Biesiada TeatralnaOgólnopolski Festiwal Kapel Folkloru MiejskiegoKarpackie Biennale Grafiki Dzieci i MłodzieżyJazz bez

  • Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Copyright © 2021 Centrum Kulturalne w Przemyślu | Wszelkie prawa zastrzeżone