• Slider 717
  • Slider 720
  • Slider 719
  • Slider 707
  • Slider 711
  • Slider 706
  • Slider 712
  • Slider 648
  • Slider 718

Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych

  • Korowód

    Korowód

  • Korowód

    Korowód

  • Korowód

    Korowód

  • Korowód

    Korowód

  • Korowód

    Korowód

  • Korowód

    Korowód

  • Korowód

    Korowód

  • Agnieszka Rydzik z Grodziska Dolnego

    Agnieszka Rydzik z Grodziska Dolnego

  • Agnieszka Rydzik z Grodziska Dolnego

    Agnieszka Rydzik z Grodziska Dolnego

  • Aleksandra Rydzik z mistrzem Michałem Rydzikiem z Grodziska Dolnego

    Aleksandra Rydzik z mistrzem Michałem Rydzikiem z Grodziska Dolnego

  • Aniela Mrówka z Cewkowa

    Aniela Mrówka z Cewkowa

  • Anna Rydzik z mistrzem Michałem Rydzikiem z Grodziska Dolnego

    Anna Rydzik z mistrzem Michałem Rydzikiem z Grodziska Dolnego

  • Antonia i Marcelina Osikowskie z mistrzem Lucyną Skawiną

    Antonia i Marcelina Osikowskie z mistrzem Lucyną Skawiną

  • Antonia i Marcelina Osikowskie z mistrzem Lucyną Skawiną

    Antonia i Marcelina Osikowskie z mistrzem Lucyną Skawiną

  • Danuta Nieckarz ze Stargeo Dzikowa

    Danuta Nieckarz ze Stargeo Dzikowa

  • Grupa Śpiewacza z Wyszatyc

    Grupa Śpiewacza z Wyszatyc

  • Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych

    Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych

  • Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych

    Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych

  • Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych

    Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych

  • Jerzy Urban z Wyszatyc

    Jerzy Urban z Wyszatyc

  • Kapela Ludowa "Gacoki" z Gaci

    Kapela Ludowa "Gacoki" z Gaci

  • Kapela Ludowa "Gacoki" z Gaci

    Kapela Ludowa "Gacoki" z Gaci

  • Kapela Ludowa "Grodziszczoki" z Grodziska Dolnego

    Kapela Ludowa "Grodziszczoki" z Grodziska Dolnego

  • Kapela Ludowa "Grodziszczoki" z Grodziska Dolnego

    Kapela Ludowa "Grodziszczoki" z Grodziska Dolnego

  • Ka Łańcuckiej

    Ka Łańcuckiej

  • Kapela Ludowa z Gniewczyny Łańcuckiej

    Kapela Ludowa z Gniewczyny Łańcuckiej

  • Kazimierz Rzemyk z Ujeznej

    Kazimierz Rzemyk z Ujeznej

  • Kinga Mol z Gaci

    Kinga Mol z Gaci

  • Konferansjerzy: Barbara Kalińska i Jerzy Kołotyło

    Konferansjerzy: Barbara Kalińska i Jerzy Kołotyło

  • Ludowy Zespół Śpiewaczy "Dolanie" z Gniewczyny Trynieckiej

    Ludowy Zespół Śpiewaczy "Dolanie" z Gniewczyny Trynieckiej

  • Marek Dendura z Gaci

    Marek Dendura z Gaci

  • Martyna Niemiec i Anna Wnęk z Mistrzem Zofią Sokół z Gniewczyny Trynieckiej

    Martyna Niemiec i Anna Wnęk z Mistrzem Zofią Sokół z Gniewczyny Trynieckiej

  • Martyna Niemiec i Anna Wnęk z Mistrzem Zofią Sokół z Gniewczyny Trynieckiej

    Martyna Niemiec i Anna Wnęk z Mistrzem Zofią Sokół z Gniewczyny Trynieckiej

  • Mateusz Kochmański z Gaci

    Mateusz Kochmański z Gaci

  • Michał Rydzik z Grodziska Dolnego

    Michał Rydzik z Grodziska Dolnego

  • Młodzieżowa Kapela Ludowa z Albigowej

    Młodzieżowa Kapela Ludowa z Albigowej

  • Monika Wiśniowska z Gaci

    Monika Wiśniowska z Gaci

  • Jury: dr Andrzej Karczmarzewski, Katarzyna Ignas, Stanisław Szabat

    Jury: dr Andrzej Karczmarzewski, Katarzyna Ignas, Stanisław Szabat

  • Publiczność

    Publiczność

  • Stanisław Porębny z Tryńczy

    Stanisław Porębny z Tryńczy

  • Zespół "Cantus" z Gorliczyny

    Zespół "Cantus" z Gorliczyny

  • Zespół Śpiewaczy "Dębowianie" z Dębowa

    Zespół Śpiewaczy "Dębowianie" z Dębowa

  • Zespół Śpiewaczy "Dębowianie" z Dębowa

    Zespół Śpiewaczy "Dębowianie" z Dębowa

  • Zespół Śpiewaczy "Gacanki" z Gaci

    Zespół Śpiewaczy "Gacanki" z Gaci

  • Zespół Śpiewaczy "Krzeczowiczanki" z Krzeczowic

    Zespół Śpiewaczy "Krzeczowiczanki" z Krzeczowic

  • Zespół Śpiewaczy "Pantalowiczanie" z Pantalowic

    Zespół Śpiewaczy "Pantalowiczanie" z Pantalowic

  • Zespół Śpiewaczy "Pantalowiczanie" z Pantalowic

    Zespół Śpiewaczy "Pantalowiczanie" z Pantalowic

  • Zespół Śpiewaczy "Pawłosiowianie" z Pawłosiowa

    Zespół Śpiewaczy "Pawłosiowianie" z Pawłosiowa

  • Zespół Śpiewaczy "Wierzbianie" z Wierzbnej

    Zespół Śpiewaczy "Wierzbianie" z Wierzbnej

  • Zespół Śpiewaczy "Wierzbianie" z Wierzbnej

    Zespół Śpiewaczy "Wierzbianie" z Wierzbnej

  • Zespół Śpiewaczy z Kisielowa

    Zespół Śpiewaczy z Kisielowa

  • Zespół Śpiewaczy z Maćkówki

    Zespół Śpiewaczy z Maćkówki

  • Zespół Śpiewaczy z Rożniatowa

    Zespół Śpiewaczy z Rożniatowa

  • Zespół Śpiewaczy z Mistrzami Marią i Jackiem Dudkami z Sieteszy

    Zespół Śpiewaczy z Mistrzami Marią i Jackiem Dudkami z Sieteszy

  • Zespół Śpiewaczy z Mistrzami Marią i Jackiem Dudkami z Sieteszy

    Zespół Śpiewaczy z Mistrzami Marią i Jackiem Dudkami z Sieteszy

  • Zofia Sokół z Gniewczyny Trynieckiej

    Zofia Sokół z Gniewczyny Trynieckiej

  • Ogłoszenie wyników

    Ogłoszenie wyników

  • Ogłoszenie wyników

    Ogłoszenie wyników

  • Ogłoszenie wyników

    Ogłoszenie wyników

  • Ogłoszenie wyników

    Ogłoszenie wyników

  • Biesiada TeatralnaOgólnopolski Festiwal Kapel Folkloru MiejskiegoKarpackie Biennale Grafiki Dzieci i MłodzieżyJazz bez

  • Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Copyright © 2021 Centrum Kulturalne w Przemyślu | Wszelkie prawa zastrzeżone