• Slider 483
  • Slider 485
  • Slider 482
  • Slider 471
  • Slider 474
  • Slider 478
  • Slider 459
  • Slider 454
  • Slider 446
  • Slider 477

Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych w Nienadowej

 

Uczestnicy według kolejności zgłoszeń:

Kategoria Zespoły Śpiewacze:

  1. Zespół Śpiewaczy „Pawłosiowianie" z Pawłosiowa, pow. jarosławski  
  2. Zespół Pieśni Ludowej „Biesiada” z Tuczemp, gm. Jarosław, pow. jarosławski
  3. Zespół Biesiadny „Wierzbianie” z Wierzbnej, gm. Pawłosiów, pow. jarosławski
  4. Zespół Śpiewaczy „Cantus” z Gorliczyny, gm. Przeworsk, pow. przeworski
  5. Zespół Śpiewaczy „Studzieńczanki” ze Studziana, gm. Przeworsk, pow. przeworski
  6. Zespół Śpiewaczy KGW z Ułazowa, gm. Stary Dzików, pow. lubaczowski
  7. Zespół Śpiewaczy „Dębowianie” z Dębowa, gm. Gać, pow. przeworski
  8. Zespół Śpiewaczy „Gacanki” z Gaci, pow. przeworski
  9. Zespół Śpiewaczy „Grzęszczanie” z Grzęski, gm. Gać, pow. przeworski
  10. Zespół Śpiewaczy „Pantalowiczanie” z Pantalowic, gm. Kańczuga, pow. przeworski
  11. Zespół Śpiewaczy z Kisielowa, gm. Zarzecze, pow. przeworski
  12. Zespół Śpiewaczy z Maćkówki, gm. Zarzecz, pow. przeworski
  13. Zespół Śpiewaczy z Rożniatowa, gm. Zarzecze, pow. przeworski
  14. Zespół Śpiewaczy „Dzikowianie” ze Starego Dzikowa, pow. lubaczowski
  15. Zespół Śpiewaczy „Stokrotki” z Cewkowa, gm. Stary Dzików,  pow. lubaczowski
  16. Zespół Śpiewaczy „Porębianki” z Drohobyczki, gm. Dubiecko, pow. przemyski
  17. Ludowy Zespół Śpiewaczy „Dolanie” z Gniewczyny Trynieckiej, gm. Tryńcza, pow. przeworski
  18. Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich „Wietlinianie” z Wietlina, gm. Laszki, pow. jarosławski

 

Kategoria Kapele Ludowych:

  1. Kapela Ludowa „Gacoki” z Gaci, pow. przeworski
  2. Kapela Ludowa „Grodziszczoki” z Grodziska Dolnego, gm. Leżajsk pow. leżajski

 

Kategoria Soliści – instrumentaliści:

  1. Mateusz Kochmański z Gaci klarnecista, pow. przeworski
  2. Agnieszka Rydzik z Grodziska Dolnego, cymbalistka, gm. Leżajsk, pow. leżajski

 

Kategoria Soliści-śpiewacy:

  1. Helena Szpytma z Gaci, pow. przeworski
  2. Kazimierz Rzemyk z Ujeznej, gm. Przeworsk, pow. przeworski
  3. Anna Fil ze Starego Dzikowa, pow. lubaczowski

 

Kategoria „Mistrz-Uczeń”:

  1. Helena Szpytma i Marcelina Osikowska z Gaci, pow. przeworski
  2. Monika Wiśniewska i Antonina Osikowska z Gaci, pow. przeworski
  3. Zespół Pieśni i Tańca „Sieteszanie” z Sieteszy z mistrzami Maria i Jacek Dudek, gm. Kańczuga, pow. przeworski
  4. Małgorzata Madera i Natalia Dyndał z Cewkowa, gm. Stary Dzików, pow. lubaczowski
  5. Kazimiera Pinkowicz i Julia Sobel z Drohobyczki, gm. Dubiecko, pow. przeworski
  6. Michał Rydzik i Anna Rydzik z Grodziska Dolnego, gm. Leżajsk, pow. leżajski
  7. Michał Rydzik i Aleksandra Rydzik z Grodziska Dolnego, gm. Leżajsk, pow. leżajski
  8. Zofia Sokół i Amelia Kędziora z Gniewczyny, gm. Tryńcza, pow. przeworski
  9. Zofia Sokół oraz Anna Wnęk i Martyna Niemiec z Gniewczyny, gm. Tryńcza, pow. przeworski
Copyright © 2019 Centrum Kulturalne w Przemyślu | Wszelkie prawa zastrzeżone