• Slider 717
  • Slider 720
  • Slider 719
  • Slider 707
  • Slider 711
  • Slider 706
  • Slider 712
  • Slider 648
  • Slider 718

Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych w Kańczudze

  • Korowód

    Korowód

  • Przegląd otworzył Jacek Sołek - Burmistrz Kańczugi

    Przegląd otworzył Jacek Sołek - Burmistrz Kańczugi

  • Agnieszka Rydzik z mistrzem Michałem Rydzikiem

    Agnieszka Rydzik z mistrzem Michałem Rydzikiem

  • Andrzej Kokot z Wyszatyc

    Andrzej Kokot z Wyszatyc

  • Ania Rydzik z mistrzem Michałem Rydzikiem

    Ania Rydzik z mistrzem Michałem Rydzikiem

  • Aniela Mrówka z Cewkowa Woli

    Aniela Mrówka z Cewkowa Woli

  • Danuta Nieckarz ze Starego Dzikowa

    Danuta Nieckarz ze Starego Dzikowa

  • Grupa Śpiewacza "Wyszatyczanie" z Wyszatyc

    Grupa Śpiewacza "Wyszatyczanie" z Wyszatyc

  • Grupa Śpiewacza z Cewkowa Woli z mistrzem Anielą Mrówką

    Grupa Śpiewacza z Cewkowa Woli z mistrzem Anielą Mrówką

  • Jakub Bratkowski z mistrzem Józefem Piątkiem z Gaci

    Jakub Bratkowski z mistrzem Józefem Piątkiem z Gaci

  • Janina Horodecka z Grzęski

    Janina Horodecka z Grzęski

  • Józef Kędziora z Gorliczyny

    Józef Kędziora z Gorliczyny

  • Jury

    Jury

  • Kapela Ludowa "Grodziszczoki" z Grodziska Dolnego

    Kapela Ludowa "Grodziszczoki" z Grodziska Dolnego

  • Kapela Ludowa "Młoda Gać" z Gaci

    Kapela Ludowa "Młoda Gać" z Gaci

  • Kapela Ludowa z Gniewczyny Łańcuckiej

    Kapela Ludowa z Gniewczyny Łańcuckiej

  • Ludowy Zespół Śpiewaczy "Dolanie" z Gniewczyny Trynieckiej

    Ludowy Zespół Śpiewaczy "Dolanie" z Gniewczyny Trynieckiej

  • Ryszard Hanejko z Gaci

    Ryszard Hanejko z Gaci

  • Jerzy Urban z Wyszatyc

    Jerzy Urban z Wyszatyc

  • Stanisław Porębny z Bud Łańcuckich

    Stanisław Porębny z Bud Łańcuckich

  • Zespół "Ala Babki Ala Dziadki" z Kańczugi

    Zespół "Ala Babki Ala Dziadki" z Kańczugi

  • Zespół "Cantus" z Gorliczyny

    Zespół "Cantus" z Gorliczyny

  • Zespół "Niezapominajki" z Cieszanowa

    Zespół "Niezapominajki" z Cieszanowa

  • Zespół Śpiewaczy "Dębowianie" z Dębowa

    Zespół Śpiewaczy "Dębowianie" z Dębowa

  • Zespół Śpiewaczy "Dzikowianie" ze Starego Dzikowa

    Zespół Śpiewaczy "Dzikowianie" ze Starego Dzikowa

  • Zespół Śpiewaczy "Gacanki" z Gaci

    Zespół Śpiewaczy "Gacanki" z Gaci

  • Zespół Śpiewaczy "Grzęszczanie" z Grzęski

    Zespół Śpiewaczy "Grzęszczanie" z Grzęski

  • Zespół Śpiewaczy "Krzeczowiczanki" z Krzeczowic

    Zespół Śpiewaczy "Krzeczowiczanki" z Krzeczowic

  • Zespół Śpiewaczy "Majdaniacy" z Majdanu Sieniawskiego

    Zespół Śpiewaczy "Majdaniacy" z Majdanu Sieniawskiego

  • Zespół Śpiewaczy "Pantalowiczanie" z Pantalowic

    Zespół Śpiewaczy "Pantalowiczanie" z Pantalowic

  • Zespół Śpiewaczy "Pawłosiowianie" z Pawłosiowa

    Zespół Śpiewaczy "Pawłosiowianie" z Pawłosiowa

  • Zespół Śpiewaczy "Studzienczanki" ze Studziana

    Zespół Śpiewaczy "Studzienczanki" ze Studziana

  • Zespół Śpiewaczy z Kisielowa

    Zespół Śpiewaczy z Kisielowa

  • Zespół Śpiewaczy z Maćkówki

    Zespół Śpiewaczy z Maćkówki

  • Zespół "Wierzbianie" z Wierzbnej

    Zespół "Wierzbianie" z Wierzbnej

  • Zespół z Rożniatowa

    Zespół z Rożniatowa

  • Zofia Hadro z Wierzbnej

    Zofia Hadro z Wierzbnej

  • Zespół Śpiewaczy ze SP w Zarzeczu z mistrzem Moniką Stępień

    Zespół Śpiewaczy ze SP w Zarzeczu z mistrzem Moniką Stępień

  • Kapela Ludowa"Gacoki" z Gaci

    Kapela Ludowa"Gacoki" z Gaci

  • Ogłoszenie werdyktu jury

    Ogłoszenie werdyktu jury

  • Finał Przeglądu

    Finał Przeglądu

  • Biesiada TeatralnaOgólnopolski Festiwal Kapel Folkloru MiejskiegoKarpackie Biennale Grafiki Dzieci i MłodzieżyJazz bez

  • Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Copyright © 2021 Centrum Kulturalne w Przemyślu | Wszelkie prawa zastrzeżone