• Slider 796
  • Slider 798
  • Slider 806
  • Slider 802
  • Slider 803
  • Slider 795
  • Slider 799
  • Slider 800

Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych

 

Zgłoszenia na REGIONALNY PRZEGLĄD KAPEL LUDOWYCH I ZESPOŁÓW ŚPIEWACZYCH  -
Nienadowa 21 maja 2017 r.



Zespoły Śpiewacze:

1. Zespół Śpiewaczy Koła Gospodyń Wiejskich w Ułazowie,
gm. Stary Dzików, powiat lubaczowski

2. Grupa Śpiewacza „Krasiczanki” z Krasiczyna,
powiat przemyski

3. Grupa Śpiewacza „Wyszatyczanie” z Wyszatyc,
gm. Żurawica, powiat przemyski

4. Zespół Śpiewaczy „Studzieńczanki” ze Studziana,
gm. Przeworsk, powiat przeworski

5. Zespół Śpiewaczy „Pawłosiowianie” z Pawłosiowa
powiat jarosławski

6. Zespół „Wierzbianie” z Wierzbnej,
gm. Pawłosiów, powiat jarosławski

7. Zespół Śpiewaczy „Dzikowianie” ze Starego Dzikowa,
powiat lubaczowski

8. Zespół Śpiewaczy „Cantus” z Gorliczyny,
gm. Przeworsk, powiat przeworski

9. Grupa Śpiewacza „Porębianki” z Drohobyczki,
gm. Dubiecko, powiat przemyski

10. Ludowy Zespół Śpiewaczy „Dolanie” z Gniewczyny Trynieckiej,
gm. Tryńcza, powiat przeworski

11. Zespół Śpiewaczy „Dębowianie” z Dębowa,
gm. Gać, powiat przeworski

12. Zespół Śpiewaczy z Rożniatowa,
gm. Zarzecze, powiat przeworski

13. Zespół Śpiewaczy z Kisielowa,
gm. Zarzecze, powiat przeworski

14. Zespół Śpiewaczy z Maćkówki,
gm. Zarzecze, powiat przeworski

15. Zespół Śpiewaczy „Grzęszczanie” z Grzęski,
gm. Przeworsk, powiat przeworski


Soliści-śpiewacy:

1. Władysława Rosół ze Studziana,

2. Danuta Nieckarz ze Starego Dzikowa,

3. Kazimiera Pinkowicz z Drohobyczki,

4. Helena Szpytma z Gaci,

5. Zofia Sokół z Gniewczyny Trynieckiej,

6. Janina Horodecka z Grzęski,

7. Andrzej Kokot z Wyszatyc.


Soliści – instrumentaliści:

1. Piotr Markocki z Podlesia – cymbalista

2. Henryk Chruściel z Gniewczyny Łańcuckiej– klarnecista


Kapele Ludowe:

1. Kapela Ludowa z Gniewczyny Łańcuckiej,
gm. Tryńcza, powiat przeworski

2. Kapela Ludowa „Gacoki” z Gaci
powiat przeworski

3. Kapela „Sztajerek” z Rzeszowa,
powiat rzeszowski

 

Podana kolejność nie jest tożsama z kolejnością występów.

  • Biesiada TeatralnaOgólnopolski Festiwal Kapel Folkloru MiejskiegoKarpackie Biennale Grafiki Dzieci i MłodzieżyJazz bez

  • Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Copyright © 2021 Centrum Kulturalne w Przemyślu | Wszelkie prawa zastrzeżone