• Slider 720
  • Slider 719
  • Slider 707
  • Slider 711
  • Slider 706
  • Slider 712
  • Slider 648
  • Slider 718

Regionalny Przegląd Kapel i Śpiewaków Ludowych - Nienadowa 2017

  • Widownia

    Widownia

  • Kapela Ludowa "Sztajerek" z Rzeszowa

    Kapela Ludowa "Sztajerek" z Rzeszowa

  • Kapela Ludowa "Sztajerek" z Rzeszowa

    Kapela Ludowa "Sztajerek" z Rzeszowa

  • Zespół "Cantus" z Gorliczyny

    Zespół "Cantus" z Gorliczyny

  • Janina Horodecka z Grzęski

    Janina Horodecka z Grzęski

  • Grupa Śpiewacza  "Krasiczanki"z Krasiczyna

    Grupa Śpiewacza "Krasiczanki"z Krasiczyna

  • Grupa Śpiewacza  "Krasiczanki"z Krasiczyna

    Grupa Śpiewacza "Krasiczanki"z Krasiczyna

  • Zespół Śpiewaczy "Grzeszczanie" z Grzęski

    Zespół Śpiewaczy "Grzeszczanie" z Grzęski

  • Zespół Śpiewaczy "Studzieńczaki" ze Studzian

    Zespół Śpiewaczy "Studzieńczaki" ze Studzian

  • Zespół Śpiewaczy "Studzieńczaki" ze Studziana

    Zespół Śpiewaczy "Studzieńczaki" ze Studziana

  • Władysława Rosół ze Studziana

    Władysława Rosół ze Studziana

  • Andrzej Kokot z Wyszatyc

    Andrzej Kokot z Wyszatyc

  • Grupa Śpiewacza "Wyszatyczanie" z Wyszatyc

    Grupa Śpiewacza "Wyszatyczanie" z Wyszatyc

  • Grupa Śpiewacza"Porębianki" z Drohobyczki

    Grupa Śpiewacza"Porębianki" z Drohobyczki

  • Kazimiera Pinkowicz z Drohobyczki

    Kazimiera Pinkowicz z Drohobyczki

  • Zespół Śpiewaczy "Dębowianie" z Debowa

    Zespół Śpiewaczy "Dębowianie" z Debowa

  • Helena Szpytma z Gaci

    Helena Szpytma z Gaci

  • Zespół Śpiewaczy "Pawłosiowianie" z Pawłosiowa

    Zespół Śpiewaczy "Pawłosiowianie" z Pawłosiowa

  • Zespół Śpiewaczy z Wierzbnej

    Zespół Śpiewaczy z Wierzbnej

  • Zespół Śpiewaczy "Dzikowianie"

    Zespół Śpiewaczy "Dzikowianie"

  • Zespół Śpiewaczy KGW z Ułazowa

    Zespół Śpiewaczy KGW z Ułazowa

  • Danuta Nieckarz ze Starego Dzikowa

    Danuta Nieckarz ze Starego Dzikowa

  • Zespół Śpiewaczy z Rożniatowa

    Zespół Śpiewaczy z Rożniatowa

  • Zespół Śpiewaczy z Kisielowa

    Zespół Śpiewaczy z Kisielowa

  • Kapela Ludowa z Gniewczyny Łańcuckiej

    Kapela Ludowa z Gniewczyny Łańcuckiej

  • Henryk Chruściel z Gniewczyny Łańcuckiej

    Henryk Chruściel z Gniewczyny Łańcuckiej

  • Piotr Markocki z Podlesia

    Piotr Markocki z Podlesia

  • Ludowy Zespół Śpiewaczy "Dolanie" z Gniewczyny Trynieckiej

    Ludowy Zespół Śpiewaczy "Dolanie" z Gniewczyny Trynieckiej

  • Ludowy Zespół Śpiewaczy "Dolanie" z Gniewczyny Trynieckiej

    Ludowy Zespół Śpiewaczy "Dolanie" z Gniewczyny Trynieckiej

  • Zofia Sokół z Gniewczyny Trynieckiej

    Zofia Sokół z Gniewczyny Trynieckiej

  • Kapela Ludowa "Gacoki" z Gaci

    Kapela Ludowa "Gacoki" z Gaci

  • Kapela Ludowa "Gacoki" z Gaci

    Kapela Ludowa "Gacoki" z Gaci

  • Konferansjer Sylwia Kowalczyk

    Konferansjer Sylwia Kowalczyk

  • Jury: Bartosz Gałązka, Katarzyna Ignas, Stanisław Baryła i dr Krzysztof Ruszel

    Jury: Bartosz Gałązka, Katarzyna Ignas, Stanisław Baryła i dr Krzysztof Ruszel

  • W oczekiwaniu na werdykt

    W oczekiwaniu na werdykt

  • W oczekiwaniu na werdykt

    W oczekiwaniu na werdykt

  • Werdykt jury

    Werdykt jury

  • Werdykt jury

    Werdykt jury

  • Wręczenie nagród

    Wręczenie nagród

  • Wręczenie nagród

    Wręczenie nagród

  • Gościnnie wystapił Zespół Folklorystyczny ze Słowacji

    Gościnnie wystapił Zespół Folklorystyczny ze Słowacji

  • Gościnnie wystapił Zespół Folklorystyczny ze Słowacji

    Gościnnie wystapił Zespół Folklorystyczny ze Słowacji

  • Biesiada TeatralnaOgólnopolski Festiwal Kapel Folkloru MiejskiegoKarpackie Biennale Grafiki Dzieci i MłodzieżyJazz bez

  • Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Copyright © 2021 Centrum Kulturalne w Przemyślu | Wszelkie prawa zastrzeżone