Poeci w audycji Radia FARA

W Radiu FARA,  lokalnej,  katolickiej rozgłośni Archidiecezji Przemyskiej,  już od kilku lat co dwa tygodnie, w środowe poranki, w Audycji Kulturalnej  można posłuchać wywiadów z podkarpackimi  twórcami kultury.

Do rozmów zaprasza dziennikarka i poetka pani Łucja Wiszlańska, która wśród zaproszonych osób gościła także wielu podkarpackich poetów.

Poeci odkrywają przed słuchaczami wiele ciekawych informacji dotyczących ich życia i twórczości, prezentują także swoje wiersze, pełne osobistych przemyśleń, wiersze religijne, opisujące ich rzeczywisty świat.

Poniżej prezentujemy Państwu za zgodą Redakcji kilka ciekawych wywiadów. Wszystkie audycje dostępne są natomiast w Archiwum mp3 Radia Fara TUTAJ:

Wywiad z Józefą Kornagą 15 kwietnia 2020 r.

Wywiad z Łucją Wiszlańską z 25 czerwca 2019 r.

Wywiad ze Stefanią Bigos z 17 kwietnia 2019 r.

Wywiad z Bożeną Spryńską z 20 marca 2019 r.

Wywiad z Haliną Pusio z 13 marca 2019 r.

Wywiad z Elżbietą Dańko z 30 stycznia 2019 r.

Wywiad z Iwoną Datą z 16 stycznia 2019 r.