Podążając za Twoim krzyżem - wiersze na Wielki Tydzień

Wielki Tydzień to czas kiedy nasze myśli kierują się ku duchowej wymowie świąt Wielkiej Nocy. To idealny moment na zadumę i duchowe rozważania. To także czas, w którym pragniemy, wspólnie z podkarpackimi poetami, podzielić się poetyckimi refleksjami, tak aby móc wkrótce celebrować Wielkanoc, najważniejsze dla katolików święto. Na chwilę zadumy zapraszamy do Wirtualnego Salonu Poetyckiego, gdzie zebrane wiersze można przeczytać pod wspólnym tytułem "Podążając za Twoim Krzyżem". Prosimy kliknąć w obrazek.

Plansza z motywem klęczącego przed krzyżem, opatrzona tekstem: Podążając za Twoim krzyżem