• Slider 788
  • Slider 796
  • Slider 798
  • Slider 795
  • Slider 799
  • Slider 800
  • Slider 672

Konkurs plastyczny "Wielkanocne Tradycje" - nagrodzone i wyróżnione prace

Zapraszamy do obejrzenia wystawy online nagrodzonych i wyróżnionych prac konkursu plastycznego "Wielkanocne Tradycje".

  • Bartosz Dziedzic – lat 9, kl. III, Szkoła Podstawowa w Medyce - I kategoria - nagroda

    Bartosz Dziedzic – lat 9, kl. III, Szkoła Podstawowa w Medyce - I kategoria - nagroda

  • Bartłomiej Undziakiewicz – lat 9, kl. II, Publiczna Szkoła Podstawowa w Bachórcu - I kategoria - nagroda

    Bartłomiej Undziakiewicz – lat 9, kl. II, Publiczna Szkoła Podstawowa w Bachórcu - I kategoria - nagroda

  • Gabriela Wróblewska – lat 7, kl. I, Szkoła Podstawowa Nr 6 w Przemyślu - I kategoria - nagroda

    Gabriela Wróblewska – lat 7, kl. I, Szkoła Podstawowa Nr 6 w Przemyślu - I kategoria - nagroda

  • Piotr Zwoliński – lat 9, Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim - I kategoria - nagroda

    Piotr Zwoliński – lat 9, Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim - I kategoria - nagroda

  • Anastazja Brzyska – lat 8, Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim - I kategoria - wyróżnienie

    Anastazja Brzyska – lat 8, Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim - I kategoria - wyróżnienie

  • Gabriela Cwynar – lat 9, kl. II, Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Orłach - I kategoria - wyróżnienie

    Gabriela Cwynar – lat 9, kl. II, Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Orłach - I kategoria - wyróżnienie

  • Oliwia Dyndał – lat 7, kl. I, Szkoła Podstawowa im. św. Brata Alberta w Żurawiczkach - I kategoria - wyróżnienie

    Oliwia Dyndał – lat 7, kl. I, Szkoła Podstawowa im. św. Brata Alberta w Żurawiczkach - I kategoria - wyróżnienie

  • Julianna Król – lat 9, kl. II, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Orłach  - I kategoria - wyróżnienie

    Julianna Król – lat 9, kl. II, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Orłach - I kategoria - wyróżnienie

  • Michalina Procyk – lat 10, kl. III, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żurawicy - I kategoria - wyróżnienie

    Michalina Procyk – lat 10, kl. III, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żurawicy - I kategoria - wyróżnienie

  • Nikola Siewarga – lat 9, kl. II, Zespół Szkolno-Przedszkolny Dubiecko - I kategoria - wyróżnienie

    Nikola Siewarga – lat 9, kl. II, Zespół Szkolno-Przedszkolny Dubiecko - I kategoria - wyróżnienie

  • Julia Telega – lat 7, kl. I, Szkoła Podstawowa im. św. Brata Alberta w Żurawiczkach - I kategoria - wyróżnienie

    Julia Telega – lat 7, kl. I, Szkoła Podstawowa im. św. Brata Alberta w Żurawiczkach - I kategoria - wyróżnienie

  • Szymon Kucaj – lat 8, kl. II, Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Orłach - I kategoria - Grand Prix

    Szymon Kucaj – lat 8, kl. II, Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Orłach - I kategoria - Grand Prix

  • Bartosz Bat – lat 8, kl. II, Szkoła Podstawowa w Hureczku - I kategoria - nagroda

    Bartosz Bat – lat 8, kl. II, Szkoła Podstawowa w Hureczku - I kategoria - nagroda

  • Szymon Kalawski – lat 9, kl. III, Szkoła Podstawowa w Medyce - I kategoria - nagroda

    Szymon Kalawski – lat 9, kl. III, Szkoła Podstawowa w Medyce - I kategoria - nagroda

  • Błażej Kielar – lat 9, kl. III, Szkoła Podstawowa w Grochowcach - I kategoria - nagroda

    Błażej Kielar – lat 9, kl. III, Szkoła Podstawowa w Grochowcach - I kategoria - nagroda

  • Jagoda Sowa – lat 9, kl. III,  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dubiecku - I kategoria - nagroda

    Jagoda Sowa – lat 9, kl. III, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dubiecku - I kategoria - nagroda

  • Julia Błaszczyszyn – lat 9, kl. III, Szkoła Podstawowa w Wyszatycach - I kategoria - wyróżnienie

    Julia Błaszczyszyn – lat 9, kl. III, Szkoła Podstawowa w Wyszatycach - I kategoria - wyróżnienie

  • Sandra Karkowska – lat 9, kl. II, Szkoła Podstawowa w Walawie - I kategoria - wyróżnienie

    Sandra Karkowska – lat 9, kl. II, Szkoła Podstawowa w Walawie - I kategoria - wyróżnienie

  • Amelia Misiak – lat 8, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 11 w Przemyślu - I kategoria - wyróżnienie

    Amelia Misiak – lat 8, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 11 w Przemyślu - I kategoria - wyróżnienie

  • Miłosz Poznański – lat 9, kl. III, Szkoła Podstawowa w Olszanach - I kategoria - wyróżnienie

    Miłosz Poznański – lat 9, kl. III, Szkoła Podstawowa w Olszanach - I kategoria - wyróżnienie

  • Lena Sitarz – lat 9, kl. III, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żurawicy - I kategoria - wyróżnienie

    Lena Sitarz – lat 9, kl. III, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żurawicy - I kategoria - wyróżnienie

  • Gabriela Gawron – lat 9, kl. IV, Rzeszowski Dom Kultury filia „Budziwój” - II kategoria - nagroda

    Gabriela Gawron – lat 9, kl. IV, Rzeszowski Dom Kultury filia „Budziwój” - II kategoria - nagroda

  • Julia Pyrzak – lat 12, kl. VI, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piwodzie - II kategoria - nagroda

    Julia Pyrzak – lat 12, kl. VI, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piwodzie - II kategoria - nagroda

  • Maria Sieradzka – lat 11, Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim - II kategoria - nagroda

    Maria Sieradzka – lat 11, Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim - II kategoria - nagroda

  • Kornelia Magoń – lat 10, kl. IV, Szkoła Podstawowa im. Św. Brata Alberta w Żurawiczkach - II kategoria - wyróżnienie

    Kornelia Magoń – lat 10, kl. IV, Szkoła Podstawowa im. Św. Brata Alberta w Żurawiczkach - II kategoria - wyróżnienie

  • Wiktoria Peszek – lat 12, Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim - II kategoria - wyróżnienie

    Wiktoria Peszek – lat 12, Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim - II kategoria - wyróżnienie

  • Anna Pisarczyk – lat 11, Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim - II kategoria - wyróżnienie

    Anna Pisarczyk – lat 11, Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim - II kategoria - wyróżnienie

  • Maja Charchan – lat 12, kl. V, Szkoła Podstawowa nr 11 w Przemyślu - II kategoria - nagroda

    Maja Charchan – lat 12, kl. V, Szkoła Podstawowa nr 11 w Przemyślu - II kategoria - nagroda

  • Maja Kłos – lat 11, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Trójczycach - II kategoria - nagroda

    Maja Kłos – lat 11, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Trójczycach - II kategoria - nagroda

  • Kinga Osiadły – lat 11, kl. V, Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Krasiczynie - II kategoria - nagroda

    Kinga Osiadły – lat 11, kl. V, Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Krasiczynie - II kategoria - nagroda

  • Sara Bembenek - lat 11, kl. V, Szkoła Podstawowa nr 14 w Przemyślu - II kategoria - nagroda

    Sara Bembenek - lat 11, kl. V, Szkoła Podstawowa nr 14 w Przemyślu - II kategoria - nagroda

  • Oktawia Rajter – lat 12, kl. V, Szkoła Podstawowa w Besku - II kategoria - wyróżnienie

    Oktawia Rajter – lat 12, kl. V, Szkoła Podstawowa w Besku - II kategoria - wyróżnienie

  • Kaczmarska – lat 11, kl. V, Szkoła Podstawowa im. 11 Karpackiej Dywizji Piechoty w Krzywczy - II kategoria - wyróżnienie

    Kaczmarska – lat 11, kl. V, Szkoła Podstawowa im. 11 Karpackiej Dywizji Piechoty w Krzywczy - II kategoria - wyróżnienie

  • Kornelia Kaznowska – lat 13, kl. VII, Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślu - III kategoria - nagroda

    Kornelia Kaznowska – lat 13, kl. VII, Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślu - III kategoria - nagroda

  • Zuzanna Drozd – lat 13, kl. VII, Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu - III kategoria - wyróżnienie

    Zuzanna Drozd – lat 13, kl. VII, Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu - III kategoria - wyróżnienie

  • Krzysztof Pondel – lat 14, kl. VII, Szkoła Podstawowa w Nizinach - III kategoria - wyróżnienie

    Krzysztof Pondel – lat 14, kl. VII, Szkoła Podstawowa w Nizinach - III kategoria - wyróżnienie

  • Magdalena Winiarz, kl. VII, Szkoła Podstawowa im. Jana i Marii Jędrzejowskich w Siedleczce - III kategoria - wyróżnienie

    Magdalena Winiarz, kl. VII, Szkoła Podstawowa im. Jana i Marii Jędrzejowskich w Siedleczce - III kategoria - wyróżnienie

  • Julia Siekaniec – lat 13, kl. VII, Szkoła Podstawowa w Besku - III kategoria - wyróżnienie

    Julia Siekaniec – lat 13, kl. VII, Szkoła Podstawowa w Besku - III kategoria - wyróżnienie

  • Biesiada TeatralnaOgólnopolski Festiwal Kapel Folkloru MiejskiegoKarpackie Biennale Grafiki Dzieci i MłodzieżyJazz bez

  • Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Copyright © 2021 Centrum Kulturalne w Przemyślu | Wszelkie prawa zastrzeżone