• Slider 717
  • Slider 720
  • Slider 719
  • Slider 707
  • Slider 711
  • Slider 706
  • Slider 712
  • Slider 648
  • Slider 718

Konkurs plastyczny "Wielkanocne Tradycje" - II kategoria

Zapraszamy do obejrzenia nagrodzonych i wyróżnionych prac w konkursie plastycznym "Wielkanocne Tradycje" - II kategoria (10 - 13 lat).

  • Helena Stochła - lat 11, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Wyszatycach

    Helena Stochła - lat 11, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Wyszatycach

  • Malwina Solarczyk – lat 11, MDK w Przemyślu

    Malwina Solarczyk – lat 11, MDK w Przemyślu

  • Sandra Czuczko – lat 13, Pracownia Plastyczna MDK w Przemyślu

    Sandra Czuczko – lat 13, Pracownia Plastyczna MDK w Przemyślu

  • Mikołaj Walczak – lat 13, kl. VII, Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Krasiczynie

    Mikołaj Walczak – lat 13, kl. VII, Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Krasiczynie

  • Jagoda Jaworska - lat 12, kl. V, Szkoła Podstawowa w Wyszatycach

    Jagoda Jaworska - lat 12, kl. V, Szkoła Podstawowa w Wyszatycach

  • Julia Pyrzak - lat 11, kl. V, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piwodzie

    Julia Pyrzak - lat 11, kl. V, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piwodzie

  • Alicja Polkowska - lat 11, kl. V, Szkoła Podstawowa w Krasiczynie

    Alicja Polkowska - lat 11, kl. V, Szkoła Podstawowa w Krasiczynie

  • Karolina Wota - lat 10, kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 1 w Pruchniku

    Karolina Wota - lat 10, kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 1 w Pruchniku

  • Simon Malinowski - lat 10, kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 14 w Przemyślu

    Simon Malinowski - lat 10, kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 14 w Przemyślu

  • Julia Barszczak - lat 12, kl. VI, Szkoła Podstawowa im. Brata Alberta w Żurawiczkach

    Julia Barszczak - lat 12, kl. VI, Szkoła Podstawowa im. Brata Alberta w Żurawiczkach

  • Oliwia Pich - lat 13, kl. VII, Zespół Szkół w Nienadowej

    Oliwia Pich - lat 13, kl. VII, Zespół Szkół w Nienadowej

  • Kamila Zawada - lat 12, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Szebniach

    Kamila Zawada - lat 12, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Szebniach

  • Aleksandra Miziołek - lat 12, kl. V, Szkoła Podstawowa w Wyszatycach

    Aleksandra Miziołek - lat 12, kl. V, Szkoła Podstawowa w Wyszatycach

  • Maja Melnyk - lat 12, Pracownia plastyczna MDK w Przemyślu

    Maja Melnyk - lat 12, Pracownia plastyczna MDK w Przemyślu

  • Zuzanna Piotrowska - lat 10, Szkoła Podstawowa w Szebniach

    Zuzanna Piotrowska - lat 10, Szkoła Podstawowa w Szebniach

  • Laura Kubik - lat 12, kl. VI, Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Krasiczynie

    Laura Kubik - lat 12, kl. VI, Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Krasiczynie

  • Laura Kubik - lat 12, kl. VI, Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Krasiczynie

    Laura Kubik - lat 12, kl. VI, Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Krasiczynie

  • Paulina Hawro - lat 11, kl. IV, SP im. Jana Pawła II w Przeworsku

    Paulina Hawro - lat 11, kl. IV, SP im. Jana Pawła II w Przeworsku

  • Paulina Hawro - lat 11, kl. IV, SP im. Jana Pawła II w Przeworsku

    Paulina Hawro - lat 11, kl. IV, SP im. Jana Pawła II w Przeworsku

  • Sara Lis - lat 12, kl. IV, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Fredropolu

    Sara Lis - lat 12, kl. IV, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Fredropolu

  • Sara Lis - lat 12, kl. IV, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Fredropolu

    Sara Lis - lat 12, kl. IV, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Fredropolu

  • Marcel Materlak - lat 11, kl. V, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Orzechowcach

    Marcel Materlak - lat 11, kl. V, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Orzechowcach

  • Marcel Materlak - lat 11, kl. V, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Orzechowcach

    Marcel Materlak - lat 11, kl. V, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Orzechowcach

  • Patrycja Kwiatkowska - lat 10, kl. IV, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przeworsku

    Patrycja Kwiatkowska - lat 10, kl. IV, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przeworsku

  • Patrycja Kwiatkowska - lat 10, kl. IV, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przeworsku

    Patrycja Kwiatkowska - lat 10, kl. IV, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przeworsku

  • Tymoteusz Zięba - lat 11, kl. V, Szkoła Podstawowa w Szebnie

    Tymoteusz Zięba - lat 11, kl. V, Szkoła Podstawowa w Szebnie

  • Tymoteusz Zięba - lat 11, kl. V, Szkoła Podstawowa w Szczebnie

    Tymoteusz Zięba - lat 11, kl. V, Szkoła Podstawowa w Szczebnie

  • Wiktoria Matysko - lat 10, kl. V, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Orzechowcach

    Wiktoria Matysko - lat 10, kl. V, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Orzechowcach

  • Wiktoria Matysko - lat 10, kl. V, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Orzechowcach

    Wiktoria Matysko - lat 10, kl. V, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Orzechowcach

  • Biesiada TeatralnaOgólnopolski Festiwal Kapel Folkloru MiejskiegoKarpackie Biennale Grafiki Dzieci i MłodzieżyJazz bez

  • Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Copyright © 2021 Centrum Kulturalne w Przemyślu | Wszelkie prawa zastrzeżone