• Slider 719
  • Slider 716
  • Slider 717
  • Slider 720
  • Slider 707
  • Slider 711
  • Slider 712
  • Slider 648
  • Slider 718

Konkurs plastyczny "Wielkanocne Tradycje" - I kategoria

Zapraszamy do obejrzenia nagrodzonych i wyróżnionych prac w konkursie plastycznym "Wielkanocne Tradycje" - I kategoria (6 - 9 lat).

  • Antonina Jakubczak - lat 7, Centrum Kulturalne w Przemyślu

    Antonina Jakubczak - lat 7, Centrum Kulturalne w Przemyślu

  • Milena Ratajewska - lat 7, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu

    Milena Ratajewska - lat 7, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu

  • Matylda Front - lat 7, kl. I, Młodzieżowy Dom Kultury w Kolbuszowej

    Matylda Front - lat 7, kl. I, Młodzieżowy Dom Kultury w Kolbuszowej

  • Kacper Wsół - lat 8, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie

    Kacper Wsół - lat 8, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie

  • Lena Radochońska - lat 9, kl. II, Szkoła Podstawowa w Buszkowicach

    Lena Radochońska - lat 9, kl. II, Szkoła Podstawowa w Buszkowicach

  • Zofia Plichta - lat 7, Pracownia Plastyczna MDK w Przemyślu

    Zofia Plichta - lat 7, Pracownia Plastyczna MDK w Przemyślu

  • Agata Dygoń - lat 7, kl. I, Pałac Młodzieży w Katowicach

    Agata Dygoń - lat 7, kl. I, Pałac Młodzieży w Katowicach

  • Jan Duma - lat 7, kl. I, Zespół Szkół Salezjańskich w Przemyślu

    Jan Duma - lat 7, kl. I, Zespół Szkół Salezjańskich w Przemyślu

  • Helena Radochońska – lat 7, kl. I, Zespół Szkół Salezjańskich w Przemyślu

    Helena Radochońska – lat 7, kl. I, Zespół Szkół Salezjańskich w Przemyślu

  • Miłosz Skupień - lat 7, kl. I, Szkoła Podstawowa w Trójczycach

    Miłosz Skupień - lat 7, kl. I, Szkoła Podstawowa w Trójczycach

  • Jakub Paryła – lat 7, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 1 w Przeworsku

    Jakub Paryła – lat 7, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 1 w Przeworsku

  • Sandra Banaś - lat 8, kl. I, Szkoła Podstawowa w Hureczku

    Sandra Banaś - lat 8, kl. I, Szkoła Podstawowa w Hureczku

  • Nikola Żelisko - lat 8, kl. II, MDK w Przemyślu

    Nikola Żelisko - lat 8, kl. II, MDK w Przemyślu

  • Wiktoria Banaś - lat 9, Szkoła Podstawowa w Ustrzykach Dolnych

    Wiktoria Banaś - lat 9, Szkoła Podstawowa w Ustrzykach Dolnych

  • Krystian Lusio - lat 9, kl. III, Szkoła Podstawowa w Trójczycach

    Krystian Lusio - lat 9, kl. III, Szkoła Podstawowa w Trójczycach

  • Damian Ruszała - lat 9, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie

    Damian Ruszała - lat 9, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie

  • Jan Manowiec - lat 9, kl. III, Szkoła Podstawowa w Tryńczy

    Jan Manowiec - lat 9, kl. III, Szkoła Podstawowa w Tryńczy

  • Adrian Grochowski - lat 9, kl. III, Zespół Szkół w Dubiecku

    Adrian Grochowski - lat 9, kl. III, Zespół Szkół w Dubiecku

  • Szymon Karpecki - lat 8, kl. I, Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Krasiczynie

    Szymon Karpecki - lat 8, kl. I, Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Krasiczynie

  • Szymon Karpecki - lat 8, kl. I, Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Krasiczynie

    Szymon Karpecki - lat 8, kl. I, Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Krasiczynie

  • Sebastian Kazienko - lat 9, kl. II, Zespół Szkół w Nienadowej

    Sebastian Kazienko - lat 9, kl. II, Zespół Szkół w Nienadowej

  • Sebastian Kazienko - lat 9, kl. II, Zespół Szkół w Nienadowej

    Sebastian Kazienko - lat 9, kl. II, Zespół Szkół w Nienadowej

  • Antoni Miąskowski - lat 8, kl. II, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wólce Hyżneńskiej

    Antoni Miąskowski - lat 8, kl. II, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wólce Hyżneńskiej

  • Antoni Miąskowski - lat 8, kl. II, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wólce Hyżneńskiej

    Antoni Miąskowski - lat 8, kl. II, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wólce Hyżneńskiej

  • Weronika Rodzeń - lat 8, kl. I, Szkoła Podstawowa w Wyszatycach

    Weronika Rodzeń - lat 8, kl. I, Szkoła Podstawowa w Wyszatycach

  • Weronika Rodzeń - lat 8, kl. I, Szkoła Podstawowa w Wyszatycach

    Weronika Rodzeń - lat 8, kl. I, Szkoła Podstawowa w Wyszatycach

  • Julia Błaszczyszyn - lat 8, kl. II, Szkoła Podstawowa im. M. Rataja w Wyszatycach

    Julia Błaszczyszyn - lat 8, kl. II, Szkoła Podstawowa im. M. Rataja w Wyszatycach

  • Julia Błaszczyszyn - lat 8, kl. II, Szkoła Podstawowa im. M. Rataja w Wyszatycach

    Julia Błaszczyszyn - lat 8, kl. II, Szkoła Podstawowa im. M. Rataja w Wyszatycach

  • Adela Kaciuba Kopania - lat 8, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 11 w Przemyślu

    Adela Kaciuba Kopania - lat 8, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 11 w Przemyślu

  • Adela Kaciuba Kopania - lat 8, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 11 w Przemyślu

    Adela Kaciuba Kopania - lat 8, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 11 w Przemyślu

  • Zuzanna Leżańska - lat 9, kl. II, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dubiecku

    Zuzanna Leżańska - lat 9, kl. II, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dubiecku

  • Zuzanna Leżańska - lat 9, kl. II, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dubiecku

    Zuzanna Leżańska - lat 9, kl. II, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dubiecku

  • Marcelina Borisenek - lat 10, kl. III, Szkoła Podstawowa w Besko

    Marcelina Borisenek - lat 10, kl. III, Szkoła Podstawowa w Besko

  • Marcelina Borisenek - lat 10, kl. III, Szkoła Podstawowa w Besko

    Marcelina Borisenek - lat 10, kl. III, Szkoła Podstawowa w Besko

  • Ladymyra Subtelna - lat 8, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 17 w Przemyślu

    Ladymyra Subtelna - lat 8, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 17 w Przemyślu

  • Ladymyra Subtelna - lat 8, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 17 w Przemyślu

    Ladymyra Subtelna - lat 8, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 17 w Przemyślu

  • Sara Rychlicka - lat 8, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku

    Sara Rychlicka - lat 8, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku

  • Sara Rychlicka - lat 8, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku

    Sara Rychlicka - lat 8, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku

  • Gabriela Hankus - lat 6, klasa 0, Przemyśl

    Gabriela Hankus - lat 6, klasa 0, Przemyśl

  • Gabriela Hankus - lat 6, klasa 0, Przemyśl

    Gabriela Hankus - lat 6, klasa 0, Przemyśl

  • Biesiada TeatralnaOgólnopolski Festiwal Kapel Folkloru MiejskiegoKarpackie Biennale Grafiki Dzieci i MłodzieżyJazz bez

  • Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Copyright © 2021 Centrum Kulturalne w Przemyślu | Wszelkie prawa zastrzeżone