• Slider 711
  • Slider 707
  • Slider 706
  • Slider 712
  • Slider 648
  • Slider 718

Konkurs plastyczny "Wielkanocne Tradycje"

Protokół z posiedzenia jury Konkursu Plastycznego WIELKANOCNE TRADYCJE
19 marca 2021 r., Centrum Kulturalne w Przemyślu

 

Komisja w składzie:
Sylwia Cwynar,
Jolanta Franus,
Krystyna Juźwińska,

po obejrzeniu 870 prac zakwalifikowanych do konkursu plastycznego „Wielkanocne Tradycje” postanowiło następująco przyznać nagrody i wyróżnienia:

 

I kat. 6-9 lat, kl. I - III

PRACE PLASTYCZNE

NAGRODY

Lena Radochońska - lat 9, kl. II, Szkoła Podstawowa w Buszkowicach
Milena Ratajewska - lat 7, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu
Antonina Jakubczak - lat 7, Centrum Kulturalne w Przemyślu
Kacper Wsół - lat 8, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie
Matylda Front - lat 7, kl. I, Młodzieżowy Dom Kultury w Kolbuszowej

WYRÓŻNIENIA

Jan Duma - lat 7, kl. I, Zespół Szkół Salezjańskich w Przemyślu
Helena Radochońska – lat 7, kl. I, Zespół Szkół Salezjańskich w Przemyślu
Wiktoria Banaś - lat 9, Szkoła Podstawowa w Ustrzykach Dolnych
Zofia Plichta - lat 7,Pracownia Plastyczna MDK w Przemyślu
Sandra Banaś - lat 8, kl. I, Szkoła Podstawowa w Hureczku
Jan Manowiec - lat 9, kl. III, Szkoła Podstawowa w Tryńczy
Nikola Żelisko - lat 8, kl. II, MDK w Przemyślu
Damian Ruszała - lat 9, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie
Krystian Lusio - lat 9, kl. III, Szkoła Podstawowa w Trójczycach
Agata Dygoń - lat 7, kl. I, Pałac Młodzieży w Katowicach
Jakub Paryła – lat7, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 1 w Przeworsku
Miłosz Skupień - lat 7, kl. I, Szkoła Podstawowa w Trójczycach
Adrian Grochowski - lat 9, kl. III, Zespół Szkół w Dubiecku

 

PRACA PRZESTRZENNA (palma wielkanocna)

NAGRODA

Szymon Karpecki - lat 8, kl. I, Szkoła Podstawowa im.Królowej Jadwigi w Krasiczynie
Sebastian Kazienko - lat 9, kl. II, Zespół Szkół w Nienadowej
Antoni Miąskowski - lat 8, kl. II, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wólce Hyżneńskiej
Weronika Rodzeń - lat 8, kl. I, Szkoła Podstawowa w Wyszatycach

WYRÓŻNIENIA

Julia Błaszczyszyn - lat 8, kl. II, Szkoła Podstawowa im. M. Rataja w Wyszatycach
Adela Kaciuba Kopania - lat 8, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 11 w Przemyślu
Zuzanna Leżańska - lat 9, kl. II, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dubiecku
Marcelina Borisenek - lat 10, kl. III, Szkoła Podstawowa w Besko
Ladymyra Subtelna - lat 8, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 17 w Przmyślu
Sara Rychlicka - lat 8, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku
Gabriela Hankus - lat 6, klasa 0, Przemyśl

 

II kat. 10-12 lat, kl. IV - VI

PRACE PLASTYCZNE

NAGRODY

Helena Stochła- lat 11, kl IV, Szkoła Podstawowa w Wyszatycach
Malwina Solarczyk – lat 11, MDK w Przemyślu
Sandra Czuczko – lat 13,  Pracownia Plastyczna MDK w Przemyślu
Mikołaj Walczak – lat 13, kl VII, Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Krasiczynie

WYRÓŻNIENIA

Jagoda Jaworska - lat 12, kl. V, Szkoła Podstawowa w Wyszatycach
Zuzanna Piotrowska - lat 10, Szkoła Podstawowa w Szebniach
Julia Pyrzak - lat 11, kl. V, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piwodzie
Alicja Polkowska - lat 11, kl. V, Szkoła Podstawowa w Krasiczynie
Karolina Wota - lat 10, kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 1 w Pruchniku
Simon Malinowski - lat 10, kl. IV, Szkoła Podstawowa  nr 14 w  Przemyślu
Julia Barszczak - lat 12, kl. VI, Szkoła Podstawowa im. Brata Alberta w Żurawiczkach
Oliwia Pich - lat 13, kl. VII, Zespół Szkół w Nienadowej
Kamila Zawada - lat 12, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Szebniach
Aleksandra Miziołek - lat 12, kl. V, Szkoła Podstawowa w Wyszatycach
Maja Melnyk – lat 12, Pracownia plastyczna MDK w Przemyślu

 

PRACA PRZESTRZENNA (palma wielkanocna)

NAGRODY

Laura Kubik - lat 12, kl. VI, Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Krasiczynie
Paulina Hawro - lat 11, kl. IV, SP im. Jana Pawła II w Przeworsku
Sara Lis - lat 12 kl. IV, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Fredropolu

WYRÓŻNIENIA

Marcel Materlak - lat 11, kl. V, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Orzechowcach
Patrycja Kwiatkowska - lat 10, kl. IV, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przeworsku
Tymoteusz Zięba - lat 11, kl. V, Szkoła Podstawowa w Szebnie
Wiktoria Matysko - lat 10, kl. V, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Orzechowcach

 

III kat. 13-15 lat, kl. VII - VIII

PRACE PLASTYCZNE

NAGRODY

Julia Żurawska – lat 14, kl. VIII, Warsztaty Plastyczne Centrum Kulturalne w Przemyślu
Klaudia Segiń – lat 12, kl. VII, Szkoła Podstawowa w Kalnikowie

WYRÓŻNIENIA

Antonina Adamska – lat 13, kl. VII, Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku
Sara Manowiec – lat 13, kl. VII, Szkoła Podstawowa w Tryńczy

 

PRACA PRZESTRZENNA (palma wielkanocna)

NAGRODA

Amelia Leżańska - lat 13, kl. VII, Szkoła Podstawowa w Dubiecku
Weronika Grzeszczak - lat 14, kl. VIII, Szkoła Podstawowa w Rokietnicy
Zofia Piróg - lat 13, kl. VII,  Warsztaty Plastyczne Centrum Kulturalne w Przemyślu
Amelia Mareczko - lat 13. kl. VII, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piwodzie

 

Laureaci konkursu otrzymują nagrody rzeczowe ufundowane przez Centrum Kulturalne w Przemyślu.

Jury składa podziękowanie wszystkim uczestnikom konkursu. Laureatom gratuluje nagród i wyróżnień. Podziękowania również adresuje do nauczycieli, instruktorów, opiekunów i rodziców pod kierunkiem których powstały prace. Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Nagrody wyślemy pocztą.

 

Nagrodzone i wyróżnione prace - I kategoria

Nagrodzone i wyróżnione prace - II kategoria

Nagrodzone i wyróżnione prace - III kategoria

Nadesłane prace

  • Biesiada TeatralnaOgólnopolski Festiwal Kapel Folkloru MiejskiegoKarpackie Biennale Grafiki Dzieci i MłodzieżyJazz bez

  • Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Copyright © 2021 Centrum Kulturalne w Przemyślu | Wszelkie prawa zastrzeżone