• Slider 717
  • Slider 720
  • Slider 719
  • Slider 707
  • Slider 711
  • Slider 706
  • Slider 712
  • Slider 648
  • Slider 718

Konkurs plastyczny "Bożonarodzeniowe ozdoby"

Protokół z posiedzenia jury Konkursu Plastycznego BOŻONARODZENIOWE OZDOBY
7 grudnia 2020 r., Centrum Kulturalne w Przemyślu

 

Komisja w składzie:
Rafał Kureczka
Helena Piaskowska
Halina Paszkowska

po obejrzeniu prac nadesłanych na konkurs postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia.

 

I kat. 6-9 lat

PRACE PLASTYCZNE

NAGRODY

Maja Rybienik – Pracownia Plastyczna MDK w Przemyślu
Adrian Grzywacz – Pracownia Plastyczna MDK w Przemyślu
Piszczek Łucja – Pracownia Plastyczna MDK w Przemyślu
Amelia Misiak – SP nr 11 w Przemyślu

WYRÓŻNIENIA

Michalina Luch – SP nr 1 w Przeworsku
Milena Szymańska – Pracownia Plastyczna MDK w Przemyślu
Julia Nowak – Zespół Szkolno–Przedszkolny z Oddziałem Integracyjnym w Orłach

 

PRACA PRZESTRZENNA

NAGRODA

Zuzanna Balicka – SP im. Jana Pawła II w Piwodzie
Martyna Uszkowska – SP w Hureczku
Antonina Pecak – Pracownia Plastyczna MDK w Przemyślu
Anna Begijowska – SP nr 17 w Przemyślu

WYRÓŻNIENIA

Magdalena Żaczek – SP nr 4 w Przemyślu
Hanna Kandybowicz – SP Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu
Katarzyna Nawojska – SP w Zadąbrowiu
Kacper Dziedzic – SP w Żurawiczkach
Zofia Kościńska – SP w Żurawiczkach

 

II kat. 10-12 lat

PRACE PLASTYCZNE

NAGRODY

Jan Manowiec – SP w Tryńczy
Zofia Misztal – SP nr 15 w Przemyślu
Malwina Solarczyk – Pracownia Plastyczna MDK w Przemyślu

WYRÓŻNIENIA

Kornelia Wodka – Centrum Kulturalne w Przemyślu
Julia Kaczmar – SP nr 15 w Przemyślu
Martyna Serwin – SP nr 15 w Przemyślu

 

PRACA PRZESTRZENNA

NAGRODY

Martyna Wolańska – PSP w Kniażycach
Gabriela Pancerz – SP nr 7 w Jarosławiu
Dorota Nowak – SP nr 11 w Przemyślu
Maja Kopystyńska – SP nr 11 w Przemyślu

WYRÓŻNIENIA

Klaudia Ziętal – SP w Drohojowie
Amelia Fok – SP im. św. Królowej Jadwigi w Krasiczynie
Marat Lebediew – SP nr 17 w Przemyślu
Julia Kościńska – SP w Żurawiczkach
Zuzanna Serdyniecka – SP w Trójczycach

 

III kat. 13-15 lat

PRACE PLASTYCZNE

NAGRODY

Sara Manowiec – SP w Tryńczy
Natalia Budyńczuk – SP nr 7 w Jarosławiu

Wyróżnień nie przyznano.

 

PRACA PRZESTRZENNA

NAGRODA

Szymon Hertig – SOSW w Sanoku

WYRÓŻNIENIA

Bartłomiej Pelc – SP im. św. Jana Pawła II w Wólce Hyżnieńskiej
Szymon Jabłoński – SP nr 11 w Przemyślu
Aleksandra Buczek – SP nr 7 w Jarosławiu

 

Laureaci konkursu  otrzymują nagrody rzeczowe ufundowane przez Centrum Kulturalne w Przemyślu.
Jury składa podziękowanie wszystkim uczestnikom konkursu. Laureatom gratuluje nagród i wyróżnień. Podziękowania również adresuje do nauczycieli, instruktorów, opiekunów i rodziców pod kierunkiem których powstały prace.

 

Nagrodzone i wyróżnione prace - I kategoria

Nagrodzone i wyróżnione prace - II kategoria

Nagrodzone i wyróżnione prace - III kategoria

Obrady komisji konkursowej

  • Biesiada TeatralnaOgólnopolski Festiwal Kapel Folkloru MiejskiegoKarpackie Biennale Grafiki Dzieci i MłodzieżyJazz bez

  • Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Copyright © 2021 Centrum Kulturalne w Przemyślu | Wszelkie prawa zastrzeżone