• Slider 585
  • Slider 599
  • Slider 584
  • Slider 587
  • Slider 608
  • Slider 604
  • Slider 609
  • Slider 483

Konkurs na pisankę wielkanocną - nagrodzone

  • Małgorzata Kowalczyk i Karolina Kowalczyk - kategoria Mistrz-Uczeń

    Małgorzata Kowalczyk i Karolina Kowalczyk - kategoria Mistrz-Uczeń

  • Małgorzata Pasek - Reczpol - II nagroda - technika batikowa

    Małgorzata Pasek - Reczpol - II nagroda - technika batikowa

  • Waldemar Wańkowicz - Swiebodna - II nagroda - technika batikowa

    Waldemar Wańkowicz - Swiebodna - II nagroda - technika batikowa

  • Anna Sopel - Drohobyczka - wyróżnienie - technika batikowa

    Anna Sopel - Drohobyczka - wyróżnienie - technika batikowa

  • Łucja Stępak - Przeworsk - wyróżnienie - technika batikowa

    Łucja Stępak - Przeworsk - wyróżnienie - technika batikowa

  • Alicja Jureczko - Babice - II nagroda - technika drapana

    Alicja Jureczko - Babice - II nagroda - technika drapana

  • Renata Głąb - Pawłosiów - II nagroda - technika drapana

    Renata Głąb - Pawłosiów - II nagroda - technika drapana

  • Bogusława Mikita - Reczpol - I nagroda - technika drapana

    Bogusława Mikita - Reczpol - I nagroda - technika drapana

  • Krystyna Mazur - Przemyśl - I nagroda - technika drapana

    Krystyna Mazur - Przemyśl - I nagroda - technika drapana

  • Agnieszka Watracz - Przemyśl - III nagroda - technika drapana

    Agnieszka Watracz - Przemyśl - III nagroda - technika drapana

  • Beata Maślanka-Bukowińska - Dębów - III nagroda - technika drapana

    Beata Maślanka-Bukowińska - Dębów - III nagroda - technika drapana

  • Ewa Szybiak - Drohobyczka - wyróżnienie - technika drapana

    Ewa Szybiak - Drohobyczka - wyróżnienie - technika drapana

  • Joanna Rumińska - Orły - wyróżnienie - technika drapana

    Joanna Rumińska - Orły - wyróżnienie - technika drapana

  • Zofia Sokół - Gniewczyna Tryniecka - I nagroda - technika współczesna

    Zofia Sokół - Gniewczyna Tryniecka - I nagroda - technika współczesna

  • Ewa Żurawska - Drohobyczka - II nagroda - technika współczesna

    Ewa Żurawska - Drohobyczka - II nagroda - technika współczesna

  • Magdalena Szydłowska - Przemyśl - wyróżnienie - technika współczesna

    Magdalena Szydłowska - Przemyśl - wyróżnienie - technika współczesna

  • Barbara Feduniak - Przemyśl - III nagroda - technika współczesna

    Barbara Feduniak - Przemyśl - III nagroda - technika współczesna

  • Marek Szkółka - Ostrów - III nagroda - technika współczesna

    Marek Szkółka - Ostrów - III nagroda - technika współczesna

  • Danuta Zbójnowicz - Białoboki - wyróżnienie - technika współczesna

    Danuta Zbójnowicz - Białoboki - wyróżnienie - technika współczesna

  • Biesiada TeatralnaOgólnopolski Festiwal Kapel Folkloru MiejskiegoKarpackie Biennale Grafiki Dzieci i MłodzieżyJazz bez

  • Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Copyright © 2020 Centrum Kulturalne w Przemyślu | Wszelkie prawa zastrzeżone