Konkurs "Literatura i dzieci" ph. Podróże małe i duże - eliminacje rejonowe

Przedmiotem konkursu jest twórczość znaczących i wybitnych autorów, którzy w swoich utworach poruszają tematykę związaną z podróżowaniem po świecie (realnym i tym w wyobraźni), wiedzą o krajach bliskich i dalekich oraz życiu ich mieszkańców.

Eliminacje finałowe Konkursu „Literatura i dzieci” odbędą się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie 3 i 4 grudnia 2015 r. Uroczysta Gala Laureatów połączona z wernisażem wystawy prac plastycznych odbędzie się 10 grudnia 2015 r.