• Slider 585
  • Slider 599
  • Slider 584
  • Slider 587
  • Slider 608
  • Slider 604
  • Slider 609
  • Slider 483

I Podkarpacki Przegląd Teatralno-Muzyczny dla Osób Niepełnosprawnych "Melpomena"

 

PROGRAM
PODKARPACKIEGO PRZEGLĄDU TEATRALNO-MUZYCZNEGO DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH „MELPOMENA”
PRZEMYŚL, 13-14 PAŹDZIERNIKA 2016

 


13 PAŹDZIERNIKA 2016

8.00 – 11.30 PRZYJAZD EKIP I ICH REJESTRACJA
8.30 – 8.45 OFICJALNE ROZPOCZĘCIE PRZEGLĄDU


KATEGORIA TEATR

8.45 - 9.05  SOSW NR 1 W PRZEMYŚLU / EKIPA / „OPOWIEŚĆ O MIKO”
9.15 - 9.35  SOSW NR 1 W PRZEMYŚLU / „SPOTKANIE Z POETKĄ”
9.45 - 10.05  SOSW W STRZYŻOWIE / TACY – NIE INNI / „CZTERY PORY ROKU”


KATEGORIA PIOSENKA

10.15 – 10.20  SOSW FRYSZTAK / ZESPÓŁ WOKALNY OPUS/ „DO GRAJĄCEJ SZAFY GROSIK WRZUĆ”
10.10 - 10.15  SOSW W STRZYŻOWIE / TACY – NIE INNI / „A MOŻE BĘDZIE LEPIEJ”
10.20 - 10.25  SOSW FRYSZTAK / BARBARA MARMOL/ „ŚWIAT TO MUZYKA”
10.30 - 10.35  SOSW FRYSZTAK / NATALIA ZIELIŃSKA/ „DRZWI DO KARIERY”
10.40 - 10.45  SOSW FRYSZTAK / AGATA KUDRAK/ „STRASZNY BUDZIK”
10.50 - 10.55  SOSW FRYSZTAK / NATALIA ZALESKA/ „ŚRUBKI PANA MICHAŁA”
11.00 - 11.10  SOSW NR 1 PRZEMYŚL / KINGA KOWIESZKO / „LIST DO BOGA” / „GRAJ”
11.15 - 11.25  SOSW NR 1 PRZEMYŚL / KRYSTIAN RABSKI / „TOLERNACJA” / „POMIMO BURZ”


KATEGORIA TEATR

11.25 - 11.35  WTZ W BIAŁOBRZEGACH / „BYĆ CZŁOWIEKIEM...”
11.45 - 11.55  WTZ PRZY SPÓŁDZIELNI NIEWIDOMYCH START PRZEMYŚL / A CO TAM / „ŚPIJ, BAJKI ŚNIJ”
12.05 - 12.15  WTZ W STAREJ WSI / PANTA RHEI / „MIŁOŚĆ LEKARZEM”
12.25 - 12.35  WTZ STALOWA WOLA / PROMYKI NADZIEI / „ROMEO I JULIA”
12.45 - 12.55  WTZ LEŻAJSK / POZYTYWKA / „NIE IGRAJ Z DIABŁEM”


KATEGORIA PIOSENKA

13.05 - 13.15  WTZ USTRZYKI DOLNE / ARTYŚCI – AMATORZY / „JEDNO JEST NIEBO DLA WSZYSTKICH” / „ZA MGŁĄ”
13.20 - 13.30  WTZ STARA WIEŚ / PANTA RHEI / „SZUKAJ MNIE WSZĘDZIE I NIGDZIE” / „WIND OF CHANGE”
13.40 - 13.50  MIEJSKI DOM POMOCY SPOŁECZNEJ PRZEMYŚL / WSCHÓD I ZACHÓD SŁOŃCA / „TY ŚWIATŁOŚĆ DNIA” / „DO CIEBIE MAMO - LIST DO MATKI”
13.55 – 14.00  WTZ PRZY SPÓŁDZIELNI NIEWIDOMYCH START PRZEMYŚL / DARIUSZ PANKIEWICZ / „TOLERNACJA” / „JAK MINĄŁ DZIEŃ”
14.05 – 14.10  WTZ USTRZYKI DOLNE / TEODOR TUCKI / „WOLNOŚĆ”
14.15 - 14.20  WTZ USTRZYKI DOLNE / BARBARA ŁAPCZYŃSKA / „TYLE SŁOŃCA W CAŁYM MIEŚCIE”

14.20 - 15.00 OBRADY JURY
15.00 - OGŁOSZENIE WYNIKÓW / WRĘCZENIE NAGRÓD / ZAKOŃCZENIE PRZEGLĄDU

 


14 PAŹDZIERNIKA 2016

8.00 – 11.30  PRZYJAZD EKIP I ICH REJESTRACJA
8.30 – 8.45  OFICJALNE ROZPOCZĘCIE PRZEGLĄDU


KATEGORIA TEATR

8.45 – 9.00  ŚDS PRZEMYŚL / „TAJEMNICZY OGRÓD”
9.10 – 9.20  DPS ALBERTYNI PRZEMYŚL / BRACTWO MIŁOŚCI / „BALLADA O UPRZEJMYM RYCERZU”
9.30 – 9.50  ŚDS BACHÓRZEC / KRYSIALU / BAJKA SATYRYCZNA „CZERWONY KAPTUREK”
10.00 - 10.20  DPS WIELKIE OCZY / SŁONECZNE PROMYKI / „SŁONECZNIK”
10.30 – 10.50  DPS TARNOBRZEG / MICHAŁY / „RZEPKA”
11.00 – 11.20  DPS JAROSŁAW / OTO NASI / „BAJKA O SMOKU WAWELSKIM I SZEWCU DRATEWCE”


KATEGORIA PIOSENKA

11.30 - 11.40  DPS TARNOBRZEG / KRYSTYNA SMERECZYŃSKA, BRONISŁAW KOBYLARZ / „LIST DO MATKI” / „MATKO MOJA JA WIEM”
11.45 - 11.50  DPS JAROSŁAW / HANNA SUDOŁ / „KARETA ZŁOTA”
11.55 - 12.05  DPS MOSZCZANY / MOSZCZAŃSKIE STOKROTKI / „TEN KTO SIĘ ŚMIEJE” / „GDYBY TAK WRÓŻKĄ BYĆ”


12.10 - 13.00 PRZERWA / OBIAD (40 MIN.)

13.00 - 13.30 WYSTĘP ARTYSTYCZNY / OBRADY JURY

13.30 OGŁOSZENIE WYNIKÓW / WRĘCZENIE NAGRÓD / ZAKOŃCZENIE PRZEGLĄDU

 

 

  • Biesiada TeatralnaOgólnopolski Festiwal Kapel Folkloru MiejskiegoKarpackie Biennale Grafiki Dzieci i MłodzieżyJazz bez

  • Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Copyright © 2020 Centrum Kulturalne w Przemyślu | Wszelkie prawa zastrzeżone