Festiwal Filmów Kina Niezależnego CK OFF

Termin: 01.10.2022 r.

Miejsce: sala widowiskowa Centrum Kulturalnego w Przemyślu

Organizator: Centrum Kulturalne w Przemyślu

Festiwal organizowany w formie konkursu, którego celem jest wspieranie i propagowanie artystycznej wizji i wyobraźni niezależnych twórców filmowych.

Przedsięwzięcie zostało zainicjowane przez przemyską grupę filmową Zwellinder oraz Centrum Kulturalne w Przemyślu. Organizatorom zależy na popularyzacji niezależnej polskiej sztuki filmowej.

W festiwalu mogą brać udział, oprócz twórców niezależnych, studenci kierunków filmowych. Organizatorzy nominują do pokazów kilkanaście filmów, które ocenia profesjonalne jury, w którym zasiadają znawcy i miłośnicy kina m.in. Piotr Matwiejczyk, znany polski reżyser. CK OFF zaliczany jest do grupy najbardziej niezależnych festiwali w kraju.

15. Festiwal Kina Niezależnego CK OFF - wrzesień 2022 r., zdj. Łukasz Kisielica