• Przemkowe Łamigłówki nr 18

Polecamy numer specjalny „Przemkowych Łamigłówek” przygotowany przez Przemyski Klub Szaradzistów ”Przemek” w związku z jubileuszem Centrum Kulturalnego w Przemyślu, które działa pod tą nazwą od 30 lat.
    W numerze 18 "Przemkowych Łamigłówek" nasz Klub, działający pod auspicjami CK, przygotował również szereg zadań szaradziarskich, kluczem do ich rozwiązania są treści ukryte na stronie instytucji.

• Krzyżówka "Przemka" na pochmurny dzień

Gdy za oknami ponuro, szaro i pada deszcz to najczęściej źle to wpływa na nasz nastrój, bardzo tęsknimy za wiosennym słońcem. Z pomocą śpieszy Przemyski Klub Szaradzistów „Przemek”.

• Nagrody i rozwiązania z nr 17 Przemkowych Łamigłówek

Wylosowaliśmy nagrody spośród nadesłanych prawidłowych rozwiań zadań szaradziarskich zamieszczonych w nr 17,  świątecznej edycji "Przemkowych Łamigłówek".

• Świąteczny numer "Przemkowych Łamigłówek"

Wciąż czekamy na rozwiązania ze świątecznego 17 numeru "Przemkowych Łamigłówek". 5 marca 2021 r. spośród osób, które prześlą nam co najmniej 3 prawidłowe rozwiązania  i jednocześnie udostępnią kontakt rozlosujemy dwie nagrody książkowe.

• Wylosowaliśmy nagrodę za rozwiązania z nr 16 Przemkowych Łamigłówek

27 listopada 2020 r. wylosowaliśmy nagrodę  -spośród 6 przesłanych nam prawidłowych rozwiązań zadań szaradziarskich umieszczonych w Przemkowych Łamigłówkach  w  nr 16.

• Losowanie nagród za rozwiązania Przemkowych Łamigłowek nr 15

9 września Kasia Medelczyk-Szkółka z Centrum Kulturalnego wylosowała zdobywców nagród za prawidłowe rozwiązania zadań szaradziarskich  umieszczonych w 15 numerze "Przemkowych Łamigłowek".

• Przemkowe łamigłówki nr 16

Polecamy kolejny, szesnasty już numer “Przemkowych łamigłówek” z wieloma ciekawymi zadaniami przygotowanymi przez naszych klubowiczów, które powinny umilić Państwu ponure, deszczowe jesienne dni.

• Przemkowe łamigłówki nr 15

W 15 numerze "Przemkowych Łamigłówek" przygotowaliśmy dla Państwa kilkanaście łamigłówek o różnym stopniu trudności.
    Mamy nadzieję, że podczas letnich, wakacyjnych dni przyjemnie będzie Państwu oderwać się od codzienności, niezależnie gdzie będziecie spędzać urlop.

• Konkurs szaradziarski "W hołdzie papieżowi" rozstrzygnięty

Rozstrzygnęliśmy konkurs szaradziarski "W hołdzie Papieżowi", który ogłosiliśmy z okazji 100-lecia urodzin Jana Pawła II.

• W hołdzie Papieżowi

18 maja minęło 100 lat od urodzin papieża Jana Pawła II. Członkowie Klubu Szaradzistów "Przemek" chcąc uczcić tę niezwykłą rocznicę  przygotowali dla Państwa zadania nawiązujące do tego wydarzenia.