• Łamigłówki na lato

By uprzyjemnić Państwu letni wypoczynek członkowie naszego Klubu przygotowali dla Was specjalny zestaw łamigłówek o tematyce wakacyjnej, o różnym stopniu trudności. Bedzie je można pobrać, wydrukować i rozwiązywać gdziekolwiek tylko będziecie...

• Rozwiazania łamigłowek wiosennych

Klub "Przemek" przygotowuje dla Państwa nowe zadania szaradziarskie o tematyce wakacyjnej. Już wkrótce zamieścimy je na stronie, tymczasem podajemy prawidłowe rozwiązania łamigłówek wiosennych.

• Łamigłówki wiosenne

Przed nami długi weekend i czas na odpoczynek, na który wszyscy z utęsknieniem czekamy. Podczas majówkowego relaksu Przemyski Klub Szaradzistów  „Przemek” zaprasza do  rozwiązywania wiosennych łamigłówek,  ułożonych przez naszych klubowiczów.

• Rozwiązania zadań z 21 nr "Przemkowych Łamigłówek"

Wylosowaliśmy nagrody książkowe za prawidłowe rozwiązania zadań szaradziarskich umieszczonych w Przemkowych Łamigłówkach nr 21.

• Świąteczne łamigówki

Już wkrótce święta, by wprowadzić Państwa w magiczny, świąteczny nastrój w kolejnym numerze "Przemkowych Łamigłówek" przygotowaliśmy dla Was zadania szaradziarskie nawiązujące tematycznie do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

• Rozwiązania zadań z 20 nr "Przemkowych Łamigłówek"

Wylosowaliśmy nagrody książkowe za prawidłowe rozwiązania zadań szaradziarskich umieszczonych w Przemkowych Łamigłówkach nr 20.

• Przemkowe ŁAMIGŁÓWKI NR 20

Na długie jesienne wieczory przygotowaliśmy dla Państwa wiele ciekawych zadań szaradziarskich. Życzymy miłej rozrywki i zapraszamy do rozwiązywania i przesyłania zadań. Czekamy do 15 grudnia 2021 r.

• Wylosowaliśmy nagrody za rozwiazania z "Przemkowych Łamigłówek" Nr 19

30 września 2021 r.. spośród przesłanych nam prawidłowych rozwiązań zadań szaradziarskich umieszczonych w Przemkowych Łamigłówkach w nr 19, wylosowaliśmy nagrody książkowe.

• PRZEMKOWE ŁAMIGŁÓWKI NR 19

Tegoroczne lato jest pełne sportowych emocji. Piłkarskie EURO 2020, Igrzyska Olimpijskie, te najważniejsze sportowe wydarzenia znalazły odzwierciedlenie w zadaniach przygotowanych specjalnie do wakacyjnego numeru "Przemkowych Łamigłówek". Przygotowaliśmy dla Was także wiele innych ciekawych zadań szaradziarskich, w których zachęcamy do letnich wędrówek po naszym pięknym regionie. Życzymy miłej rozrywki i zapraszamy do rozwiązywania i przesyłania zadań.

• O "Przemku" na filmowo

W materiale "Goście: Jola i Przemek", który powstał z okazji realizacji projektu „Treści na lat 30”,  nasza koleżanka Jola Nowak opowiada o działalności Klubu. Zapraszamy do jego obejrzenia.