• Świąteczny numer "Przemkowych Łamigłówek"

Wciąż czekamy na rozwiązania ze świątecznego 17 numeru "Przemkowych Łamigłówek". 5 marca 2021 r. spośród osób, które prześlą nam co najmniej 3 prawidłowe rozwiązania  i jednocześnie udostępnią kontakt rozlosujemy dwie nagrody książkowe.

• Wylosowaliśmy nagrodę za rozwiązania z nr 16 Przemkowych Łamigłówek

27 listopada 2020 r. wylosowaliśmy nagrodę  -spośród 6 przesłanych nam prawidłowych rozwiązań zadań szaradziarskich umieszczonych w Przemkowych Łamigłówkach  w  nr 16.

• Losowanie nagród za rozwiązania Przemkowych Łamigłowek nr 15

9 września Kasia Medelczyk-Szkółka z Centrum Kulturalnego wylosowała zdobywców nagród za prawidłowe rozwiązania zadań szaradziarskich  umieszczonych w 15 numerze "Przemkowych Łamigłowek".

• Przemkowe łamigłówki nr 16

Polecamy kolejny, szesnasty już numer “Przemkowych łamigłówek” z wieloma ciekawymi zadaniami przygotowanymi przez naszych klubowiczów, które powinny umilić Państwu ponure, deszczowe jesienne dni.

• Przemkowe łamigłówki nr 15

W 15 numerze "Przemkowych Łamigłówek" przygotowaliśmy dla Państwa kilkanaście łamigłówek o różnym stopniu trudności.
    Mamy nadzieję, że podczas letnich, wakacyjnych dni przyjemnie będzie Państwu oderwać się od codzienności, niezależnie gdzie będziecie spędzać urlop.

• Konkurs szaradziarski "W hołdzie papieżowi" rozstrzygnięty

Rozstrzygnęliśmy konkurs szaradziarski "W hołdzie Papieżowi", który ogłosiliśmy z okazji 100-lecia urodzin Jana Pawła II.

• W hołdzie Papieżowi

18 maja minęło 100 lat od urodzin papieża Jana Pawła II. Członkowie Klubu Szaradzistów "Przemek" chcąc uczcić tę niezwykłą rocznicę  przygotowali dla Państwa zadania nawiązujące do tego wydarzenia.

• "rOZRYWKA" POLECA

Włączyłeś się do akcji i nie wychodzisz z domu? Słusznie! Ale co robić przez te dwa tygodnie? Książki przeczytane, seriale znasz na pamięć, mieszkanie wysprzątane na tip-top, twój kot ma już cię dosyć… Nie martw się! Mamy dla ciebie coś ekstra – KRZYŻÓWKI!

Właściwie archiwalne zestawy zadań z różnych turniejów szaradziarskich, zebrane w jednym miejscu – i na dodatek zupełnie za darmo. Wystarczy wejść tutaj lub kliknąć na poniższy link, wybrać interesujący nas zestaw, pobrać, wydrukować i… żegnaj, nudo!

>>> Akcja #zostańwdomu z "Rozrywką"

• UWAGA!!! KOMUNIKAT

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego redakcja „Rozrywki” odwołuje we wszystkich szesnastu ośrodkach eliminacje strefowe do XVIII Szaradziarskich Mistrzostw Polski zaplanowane na 4 kwietnia, a także finał przewidziany na 13 czerwca.

Jednocześnie informujemy, że ww. eliminacje i finał przekładamy na przyszły rok, a ich terminy zostaną ujęte w planie imprez szaradziarskich na rok 2021, który zamieścimy na stronie internetowej „Rozrywki” i wydrukujemy w dwutygodniku „Rozrywka” 2021, nr 1.

• Przemkowe łamigłówki nr 14

Klub Szaradzistów „Przemek” przygotował dla Państwa sporą porcję wiosennych, różnorodnych zadań szaradziarskich. Zachęcamy do ich rozwiązywania.