30 września, godz. 17:00 - sala widowiskowa

Wydarzenie od: 2018-09-30

Premiera bajki tanecznej „Kopciuszek” w wyk. Zespołu Tanecznego „Koralik” z Centrum Kulturalnego w Przemyślu, reż. i choreografia Dorota Pantuła-Ferlejko

Bilety: 12 zł

Zespół „Koralik”, zdobywca wielu nagród, w tym  w  lipcu 2018 r. aż czterech we włoskim Rimini na XVIII Międzynarodowym Festiwalu Sztuki dla Dzieci i Młodzieży „Magia Italiana” i „Złotej Jodły” na 45. Międzynarodowym Harcerskim Festiwalu Młodzieży Szkolnej w Kielcach, ponownie przeniesie nas w świat wspaniałej bajki braci Grimm. Barwna inscenizacja pokazana zostanie przed wyjazdem do Niemiec na Międzynarodowy Festiwal „Spotkania na Granicy”.

Organizator: Centrum Kulturalne w Przemyślu