21 października, godz. 09:00 - sala widowiskowa

Wydarzenie od: 2021-10-21

Konferencja naukowa "Społecznicy, politycy, uczeni – fenomen rodziny Tarnawskich

Wstęp wolny

Wraz z Towarzystwem Przyjaciół Nauk w Przemyślu zapraszamy na Konferencję Naukową „Społecznicy, politycy, uczeni – fenomen rodziny Tarnawskich”, która odbędzie się 21 października br. w Centrum Kulturalnym w Przemyślu. Wydarzenie poświęcone jest wybitnym przedstawicielom tej rodziny: Leonardowi, Apolinaremu, Wincencie, Władysławowi i Witowi Tarnawskim. Po części konferencyjnej nastąpi uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej poświęconej rodzinie Tarnawskich na froncie kamienicy przy ulicy Grodzkiej 19 w Przemyślu.

Organizatorzy: Centrum Kulturalne w Przemyślu, Towarzystwo Przyjaciół Nauk w Przemyślu