21 listopada, godz. 18.00 - sala widowiskowa

Wydarzenie od: 2015-11-21

Koncert Wiedeński. Największe przeboje Johanna Straussa. Najpiękniejsze arie i duety z operetek wiedeńskich w wykonaniu polskich solistów operowych.

Bilety: 50 zł w Kasie CK

W wykonaniu  artystów: Katarzyny Staroń - sopran, Jędrzeja Tomczyka - tenor, Andrzeja Tulik - skrzypce, Klaudyny Wąsiewicz - fortepian usłyszymy najpiękniejsze  arie i duety ze znanych oper i operetek. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Wiedeńska krew". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart" czy duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa".

Organizator: impreza zewnętrzna