1991 vs. 2021 - promocja. "Treści na lat 30"

„Treści na lat 30” to projekt w którym chcielibyśmy przypomnieć że Instytucja jaką jest Centrum Kulturalne w Przemyślu istnieje pod tą nazwą od 30 lat. Poprzez szereg działań, inicjatyw i publikacji głównie on-line postaramy się przybliżyć różne informacje, ciekawostki „z życia” instytucji.

Publikowane materiały będą mieć charakter wspomnieniowy i zawierać będą odniesienia do długoletniej historii instytucji i jej przemian. Wpisy będą publikowane w odstępach dwutygodniowych na stronie internetowej Centrum Kulturalnego w Przemyślu. Zachęcamy też do odwiedzania naszego FB i Kanału na YouTube. Na których ukazywać się będą krótkie filmiki mające zachęcić wszystkich do poznania naszej historii w dość nietypowy sposób.

Dla widzów zostanie przygotowana zagadka, a spośród nadesłanych prawidłowych odpowiedzi wylosowane i nagrodzone pamiątkowymi upominkami zostaną dwie z nich.

Chcielibyśmy zachęcić Was do współtworzenia z nami tytułowych „Treści na lat 30” poprzez nadsyłanie wspomnień, fotografii, ciekawostek związanych z naszą instytucją na adres mailowy: 30@ck.przemysl.pl lub poprzez kontakt telefoniczny: 16 6782009 wew. 533 - Katarzyna Medelczyk-Szkółka, Bernadetta Janduła - wew. 532. Ciekawe materiały zostaną opublikowane, a ich autorzy zostaną obdarowani upominkami.

Plakat 30-lecie Centrum Kulturalnego w Przemyślu

PLIKI DO POBRANIA
  • |  Regulamin projektu pod nazwą "Treści na lat 30"