17 maja, godz. 19:00 - sala widowiskowa

Wydarzenie od: 2019-05-17

Wojciech Karolak Śmietana Tribute - koncert jazzowy w ramach projektu „Polski Jazz 360 stopni”

Bilety: 20 zł

Polski Jazz 360° to projekt propagujący muzykę jazzową, odkrywający szerokie spektrum jej możliwości. W instytucjach kultury w całej Polsce zobaczymy i usłyszymy wszystko to, co najbardziej aktualne w polskiej muzyce spod znaku jazzu, wielokulturowe muzyczne projekty i nieoczekiwane muzyczne połączenia. – Projekt Fundacji Polski Jazz stanowi pomost między tradycją a współczesnością, łączy współczesne brzmienie młodych muzyków z dorobkiem artystów o już ugruntowanej pozycji. Zapewnia to wysoki i oryginalny poziom koncertów. Chcemy pokazać pełne spektrum zjawiska, jakim jest jazz w Polsce. Każdy znajdzie w programie coś, w czym będzie chciał uczestniczyć – powiedział Piotr Matla.

Organizatorzy: Fundacja Polski Jazz, Centrum Kulturalne w Przemyślu