• Slider 801
  • Slider 788
  • Slider 796
  • Slider 798
  • Slider 795
  • Slider 799
  • Slider 800
  • Slider 672

11. Karpackie Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży - nagrodzone prace

Zapraszamy do obejrzenia prac plastycznych 11. Karpackiego Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży, które otrzymały nagrodę bądź wyróżnienie.

  • Andrej Boźek (lat 8), Spišská Belá (Słowacja) - nagroda

    Andrej Boźek (lat 8), Spišská Belá (Słowacja) - nagroda

  • Sofia Kubalošová (lat 7), Spišská Belá (Słowacja) - nagroda

    Sofia Kubalošová (lat 7), Spišská Belá (Słowacja) - nagroda

  • Daniela Andrušková (7 lat), Keźmarok (Słowacja) - nagroda

    Daniela Andrušková (7 lat), Keźmarok (Słowacja) - nagroda

  • Veronika Čavojská (7 lat), Žilina (Słowacja) - wyróżnienie

    Veronika Čavojská (7 lat), Žilina (Słowacja) - wyróżnienie

  • Dominik Pajonko (lat 8), Keźmarok (Słowacja) - wyróżnienie

    Dominik Pajonko (lat 8), Keźmarok (Słowacja) - wyróżnienie

  • Tomáš Andruščák (lat 8), Dolný Kubín (Słowacja) - wyróżnienie

    Tomáš Andruščák (lat 8), Dolný Kubín (Słowacja) - wyróżnienie

  • Anna Baran (lat 10),  Dobkowice (Polska) - nagroda

    Anna Baran (lat 10), Dobkowice (Polska) - nagroda

  • Julia Rafińska (lat 10), Toruń (Polska) - nagroda

    Julia Rafińska (lat 10), Toruń (Polska) - nagroda

  • Zosia Księżniak (lat 12),  Lublin (Polska) - nagroda

    Zosia Księżniak (lat 12), Lublin (Polska) - nagroda

  • Miłosz Bąk (lat 11), Lublin (Polska) - wyróżnienie

    Miłosz Bąk (lat 11), Lublin (Polska) - wyróżnienie

  • Nikola Salvová (lat 10), Dolný Kubín (Słowacja) - wyróżnienie

    Nikola Salvová (lat 10), Dolný Kubín (Słowacja) - wyróżnienie

  • Lukáš Tomajko (lat 10), Košice (Słowacja) - wyróżnienie

    Lukáš Tomajko (lat 10), Košice (Słowacja) - wyróżnienie

  • Oleksandra Markovych ( lat 15), Mukaczewo (Ukraina) - nagroda

    Oleksandra Markovych ( lat 15), Mukaczewo (Ukraina) - nagroda

  • Maxim Lajčiak (lat 14), Žilina (Słowacja) - nagroda

    Maxim Lajčiak (lat 14), Žilina (Słowacja) - nagroda

  • Judyta Modrak (lat 13), Toruń (Polska) - nagroda

    Judyta Modrak (lat 13), Toruń (Polska) - nagroda

  • Patrycja Nowosad (lat 13), Dobkowice (Polska) - wyróżnienie

    Patrycja Nowosad (lat 13), Dobkowice (Polska) - wyróżnienie

  • Anastasia Jaworska (lat 13), Mukaczewo (Ukraina) - wyróżnienie

    Anastasia Jaworska (lat 13), Mukaczewo (Ukraina) - wyróżnienie

  • Weronika Chodorowska (lat 14), Lublin (Polska) - wyróżnienie

    Weronika Chodorowska (lat 14), Lublin (Polska) - wyróżnienie

  • Urszula Żoczek (lat 18), Jarosław (Polska) - nagroda

    Urszula Żoczek (lat 18), Jarosław (Polska) - nagroda

  • Sofia Bezhuk (lat 19), Lwów (Ukraina) - nagroda

    Sofia Bezhuk (lat 19), Lwów (Ukraina) - nagroda

  • Sophia Stella Vargová ( lat 16),  Lučenec (Słowacja) - nagroda

    Sophia Stella Vargová ( lat 16), Lučenec (Słowacja) - nagroda

  • Piotr Stęc (lat 19), Jarosław (Polska) - wyróżnienie

    Piotr Stęc (lat 19), Jarosław (Polska) - wyróżnienie

  • Natalia Horodejczuk (lat 19), Jarosław (Polska) - wyróżnienie

    Natalia Horodejczuk (lat 19), Jarosław (Polska) - wyróżnienie

  • Veronika Martinková (lat 16), Prešov (Słowacja) - wyróżnienie

    Veronika Martinková (lat 16), Prešov (Słowacja) - wyróżnienie

  • Rata Ruxandra (lat 10), Satu Mare (Rumunia) - nagroda narodowa

    Rata Ruxandra (lat 10), Satu Mare (Rumunia) - nagroda narodowa

  • Katarína Kučová (lat 10), Košice (Słowacja) - nagroda narodowa

    Katarína Kučová (lat 10), Košice (Słowacja) - nagroda narodowa

  • Beata Szymecka (lat 13), Toruń (Polska) - nagroda narodowa

    Beata Szymecka (lat 13), Toruń (Polska) - nagroda narodowa

  • Evelina Serbin (lat 15), Mukaczewo (Ukraina) - nagroda narodowa

    Evelina Serbin (lat 15), Mukaczewo (Ukraina) - nagroda narodowa

  • Biesiada TeatralnaOgólnopolski Festiwal Kapel Folkloru MiejskiegoKarpackie Biennale Grafiki Dzieci i MłodzieżyJazz bez

  • Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Copyright © 2021 Centrum Kulturalne w Przemyślu | Wszelkie prawa zastrzeżone