• Slider 675
  • Slider 483
  • Slider 669
  • Slider 672
  • Slider 667
  • Slider 665
  • Slider 674
  • Slider 668
  • Slider 648

10. Karpackie Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży

Miło nam poinformować, że Galeria Stara Kręgielnia jest już otwarta i zapraszamy do oglądania prac konkursowych na żywo.

Finał konkursu miał miejsce w Użhorodzie na Ukrainie. Na Biennale wpłynęło 620 prac z czterech krajów: Słowacji, Polski, Ukrainy i Rumunii. Prace konkursowe były oceniane w czterech kategoriach wiekowych, przez międzynarodowe jury złożone z poszczególnych krajów, do których był adresowany konkurs.

Jednocześnie informujemy, że Centrum Kulturalne w Przemyślu planuje zorganizować w tym roku kolejną, XI edycję międzynarodowego konkursu Karpackie Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży.

Poniżej prezentujemy nagrodzone i wyróżnione prace w tej edycji konkursu.

 

 

  • Amelia Powroźnik lat 15 Gniewczyna Łańcucka (Polska) NAGRODA

    Amelia Powroźnik lat 15 Gniewczyna Łańcucka (Polska) NAGRODA

  • Andrea Frisova lat 16 Preszów (Słowacja) WYRÓŻNIENIE

    Andrea Frisova lat 16 Preszów (Słowacja) WYRÓŻNIENIE

  • Bartłomiej Harnasz lat 19 Rybnik (Polska) NAGRODA

    Bartłomiej Harnasz lat 19 Rybnik (Polska) NAGRODA

  • Vanessa Blaga lat 10 Satu Mare (Rumunia) WYRÓŻNIENIE

    Vanessa Blaga lat 10 Satu Mare (Rumunia) WYRÓŻNIENIE

  • Daru Lilien lat 9 Żilina (Słowacja) WYRÓŻNIENIE

    Daru Lilien lat 9 Żilina (Słowacja) WYRÓŻNIENIE

  • Cynthia Pavlickova lat 9 Spisska Bela (Słowacja) WYRÓŻNIENIE

    Cynthia Pavlickova lat 9 Spisska Bela (Słowacja) WYRÓŻNIENIE

  • Dawid Rusinek lat 18 Jarosław (Polska) WYRÓŻNIENIE

    Dawid Rusinek lat 18 Jarosław (Polska) WYRÓŻNIENIE

  • Ema Korcakova lat 13 Michalovce (Słowacja) WYRÓŻNIENIE

    Ema Korcakova lat 13 Michalovce (Słowacja) WYRÓŻNIENIE

  • Helena Zilincova lat 6 Dolny Kubin (Słowacja) NAGRODA

    Helena Zilincova lat 6 Dolny Kubin (Słowacja) NAGRODA

  • Inka Kaczor lat 16 Rybnik (Polska) WYRÓŻNIENIE

    Inka Kaczor lat 16 Rybnik (Polska) WYRÓŻNIENIE

  • Jagoda Miszkurka lat 13 Rybnik (Polska) NAGRODA

    Jagoda Miszkurka lat 13 Rybnik (Polska) NAGRODA

  • Józef Oleksak lat 10 Spisska Bela (Słowacja) NAGRODA

    Józef Oleksak lat 10 Spisska Bela (Słowacja) NAGRODA

  • Julia Legutkova lat 14 Spisska Bela (Słowacja) NAGRODA HONOROWA

    Julia Legutkova lat 14 Spisska Bela (Słowacja) NAGRODA HONOROWA

  • Juraj Oleksak lat 8 Spisska Bela (Słowacja) WYRÓŻNIENIE

    Juraj Oleksak lat 8 Spisska Bela (Słowacja) WYRÓŻNIENIE

  • Katarina Hrebenarova lat 6 Żilina (Słowacja) NAGRODA

    Katarina Hrebenarova lat 6 Żilina (Słowacja) NAGRODA

  • Katarzyna Niedochodowicz lat 12 Dobkowice (Polska) WYRÓŻNIENIE

    Katarzyna Niedochodowicz lat 12 Dobkowice (Polska) WYRÓŻNIENIE

  • Liliana Gnap lat 13 Krosno (Polska) NAGRODA

    Liliana Gnap lat 13 Krosno (Polska) NAGRODA

  • Lucia Kovacsova lat 13 Koszyce (Słowacja) WYRÓŻNIENIE

    Lucia Kovacsova lat 13 Koszyce (Słowacja) WYRÓŻNIENIE

  • Maryna Nesterenko lat 19 Użhorod (Ukraina) WYRÓŻNIENIE

    Maryna Nesterenko lat 19 Użhorod (Ukraina) WYRÓŻNIENIE

  • Michał Koba lat 15 Gniewczyna Łańcucka (Polska) WYRÓŻNIENIE

    Michał Koba lat 15 Gniewczyna Łańcucka (Polska) WYRÓŻNIENIE

  • Milena Maciończyk lat 18 Rybnik (Polska) NAGRODA

    Milena Maciończyk lat 18 Rybnik (Polska) NAGRODA

  • Miroslava Uhliarova lat 17 Koszyce (Słowacja) NAGRODA

    Miroslava Uhliarova lat 17 Koszyce (Słowacja) NAGRODA

  • Ninka Blascikova lat 6 Żilina (Słowacja)

    Ninka Blascikova lat 6 Żilina (Słowacja)

  • Romana Svocakova lat 11 Kieżmark (Słowacja) NAGRODA

    Romana Svocakova lat 11 Kieżmark (Słowacja) NAGRODA

  • Sara Babjakova lat 12 Michalowce (Słowacja) WYRÓŻNIENIE

    Sara Babjakova lat 12 Michalowce (Słowacja) WYRÓŻNIENIE

  • Sara Potra lat 10 Satu Mare (Rumunia) NGRODA HONOROWA

    Sara Potra lat 10 Satu Mare (Rumunia) NGRODA HONOROWA

  • Simon Minich lat 11 Żilina (Słowacja) NAGRODA

    Simon Minich lat 11 Żilina (Słowacja) NAGRODA

  • Weronika Piróg lat 15 Gniewczyna Łańcucka (Polska) NAGRODA HONOROWA

    Weronika Piróg lat 15 Gniewczyna Łańcucka (Polska) NAGRODA HONOROWA

  • Weronika Uliasz lat 7 Krosno (Polska) NAGRODA

    Weronika Uliasz lat 7 Krosno (Polska) NAGRODA

  • Yaroslav Drahun lat 15 Mukaczewo (Ukraina) NAGRODA HONOROWA

    Yaroslav Drahun lat 15 Mukaczewo (Ukraina) NAGRODA HONOROWA

  • Biesiada TeatralnaOgólnopolski Festiwal Kapel Folkloru MiejskiegoKarpackie Biennale Grafiki Dzieci i MłodzieżyJazz bez

  • Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Copyright © 2021 Centrum Kulturalne w Przemyślu | Wszelkie prawa zastrzeżone