Szanowni Państwo!

Centrum Kulturalne w Przemyślu wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Radymnie, Parafią Rzymskokatolicką w Radymnie oraz Polskim Związkiem Chórów i Orkiestr Oddział w Rzeszowie organizuje po raz szesnasty PODKARPACKI PRZEGLĄD CHÓRÓW w Radymnie, tematyką którego są Pieśni Pasyjne.

Przegląd ten ma charakter konkursu i odbędzie się 16 marca 2024 r. (tj. sobota) w Kościele pw. Św. Wawrzyńca w Radymnie, początek godz. 1100.

Zapraszamy serdecznie chóry działające na terenie całego kraju do wzięcia udziału w Przeglądzie. Termin nadsyłania zgłoszeń mija: 1 marca 2024 r. /decyduje data stempla pocztowego/.

Pragniemy poinformować, iż z okazji 16. edycji Przeglądu wybraliśmy utwór obowiązkowy, przeznaczony do wykonania a cappella podczas prezentacji konkursowej, którym jest „Crux Fidelis” skomponowany przez Dominika Lasotę. Partytury chóralne do pobrania w zakładce: regulaminy.

Wszelkie zapytania odnośnie Przeglądu prosimy kierować do Centrum Kulturalnego w Przemyślu, informacji udziela instruktor Małgorzata Glesman: tel. /16/ 678 20 09 wew. 531, email: m.glesman@ck.przemysl.pl

Do pobrania:

Regulamin okładka