Centrum Kulturalne w Przemyślu
ul. Stanisława Konarskiego 9, 37-700 Przemyśl, tel./fax 16 678 20 09
Kasa czynna od 14:00 do 20:00 od wtorku do niedzieli i na godzinę przed każdym seansem.
Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod nr 16 678 20 09 w. 520

• EFF "Integracja Ty i Ja"

5 i 6 września zapraszamy do kina Centrum na 15. Europejski Festiwal Filmowy "Integracja Ty i Ja".

• Wywiad z reżyserem filmu KOCHANKA SZAMOTY

Z reżyserem filmu KOCHANKA SZAMOTY, Adamem Uryniakiem, rozmawia Piotr Bałajan. Pokaz specjalny filmu odbędzie się drugiego dnia Festiwalu Kina Niezależnego CK OFF, 26 maja o godzinie 20:45.

• XII Festiwal Kina Niezależnego CK OFF

25 i 26 maja zapraszamy do Centrum Kulturalnego w Przemyślu na XII Festiwal Kina Niezależnego CK OFF. Na dużym ekranie przez dwa dni zobaczymy kilkanaście bardzo interesujących propozycji. Ponadto odbędzie się też pokaz retrospektywny i specjalny.

• XII Festiwal Kina Niezależnego CK OFF 2018

Twórców niezależnych oraz studentów i absolwentów szkół filmowych lub filmoznawstwa, bez ograniczeń wiekowych zapraszamy do udziału w XII Festiwalu Kina Niezależnego „CK OFF”. Jego celem jest popularyzacja sztuki filmowej, promowanie twórczości niezależnej. Do festiwalu mogą być zakwalifikowane: filmy fabularne (w tym animacje) oraz filmy dokumentalne (w tym reportaż). Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia.

• "PATRZ! SZEROKO" – Spotkania z Obrazem Świata

W październiku i listopadzie zapraszamy do Centrum Kulturalnego w Przemyślu na festiwal „PATRZ! SZEROKO” – Spotkania z Obrazem Świata – Przemyśl 2017. Jest to cykl otwartych projekcji filmów o fotografii, których celem jest budowanie wrażliwości, otwartości i umiejętności świadomego postrzegania otaczającej nas rzeczywistości.

Okulary 3D na własność:
dziecięce 3 zł; standard 3,5 zł; VIP 15 zł,
etui standard – 5 zł, etui VIP – 15 zł.

Kasa czynna od 14:00 do 20:00
od wtorku do niedzieli
i na godzinę przed każdym seansem.

Rezerwacji można dokonać telefonicznie
pod nr 16 678 20 09 w. 520.

E-mail: kino@ck.przemysl.pl

Zarezerwowane bilety należy odebrać najpóźniej
na 30 min. przed seansem.

Zakupu biletów można dokonywać poprzez system ekobilet.

PLAN KINA

Copyright © 2018 Kino Centrum w Przemyślu | Wszelkie prawa zastrzeżone | Design by CYBERNET WebFabryka