NA TROPIE PIERZASTEGO WĘŻA I QUETZALA

2024-04-25
Przed nami kolejna wyprawa wraz z Przemyskim Klubem Podróżnika! Już 25 kwietnia udamy się do Ameryki Środkowej.
"NA TROPIE PIERZASTEGO WĘŻA I QUETZALA"
to tytuł pokazu, jaki zaprezentuje dla nas Jacek Bober, którego gościliśmy w ubiegłym roku ze wspomnieniami z Iranu.
Tym razem wspólnie udamy się w zupełnie inny rejon. Odwiedzimy takie miejsca jak Meksyk (Chiapas), Gwatemala, Honduras, Belize, Meksyk (Yucatan).

A tak do udziału w spotkaniu zachęca nas sam Jacek:
"Niezwykła wyprawa po drogach i bezdrożach Ameryki Środkowej, szlakiem tajemniczej kultury zamkniętej w mitycznych miastach Majów. Burrito, tacos i guacamole - to po trudach dnia, a wieczorem zachód słońca z kieliszkiem tequili, słuchając pieśni w wykonaniu El Mariachis.
Na koniec kąpiele w lazurowym Morzu Karaibskim i dobra zabawa przy dźwiękach reggae.
Viva Mexico!"

Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia o godzinie 18:00 w Klubie "Piwnice" Centrum Kulturalnego w Przemyślu. Wstęp wolny!

• 2024-04-25