Koncert jubileuszowy Aloszy Awdiejewa z Zespołem

Człowiek-instytucja, człowiek-orkiestra. Artysta, ale i człowiek kultury i nauki. Alosza Awdiejew jest wyjątkowym artystą estradowym i jednocześnie wybitnym naukowcem, profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do tego para się aktorstwem filmowym, pisze popularne felietony, tłumaczy poezję, a przede wszystkim tworzy genialną muzykę. Koncerty Aloszy Awdiejewa nieodmiennie stanowią niezwykłe przeżycie dla całej widowni. Niespotykana charyzma artysty skupia uwagę wszystkich słuchaczy niejednokrotnie gromadząc przed sobą wielotysięczne audytorium. Jak nikt potrafi budować relację z każdą z osób siedzących na sali. Bogate wrażenia czekają wszystkich, którzy zdecydują się na uczestnictwo w tym wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest koncert jubileuszowy.

Bilety w cenie 100 zł do nabycia w kasie Centrum Kulturalnego w Przemyślu. Ponadto w Internecie: www.twojekoncerty.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl.